Лінолеум на балкон – який вибрати? Вибираємо самий морозостійкий клас для покриття балкона

Лінолеум на балкон  який вибрати? Вибираємо самий морозостійкий клас для покриття балконаПерепади температур, вплив сонячних променів, потрапляння вологи, пилу, бруду – елементи впливу на балконний підлогу. Тому покриття повинне витримувати всі ці нюанси. Лінолеум для балкона повинен володіти наступними властивостями: тепло – і звукоізоляція, вологостійкість, зносостійкість, стійкість до перепадів температур, стійкість фарби. Який вибрати лінолеум на балкон?

ВАЖЛИВО: покриття повинне бути морозостійким.

Різновиди лінолеуму

Зміст статті

 • Різновиди лінолеуму
 • Як правильно вибрати?
 • Поради

Лінолеум на балкон  який вибрати? Вибираємо самий морозостійкий клас для покриття балконаУ продажу є декілька варіацій лінолеуму, придатного для використання при впливі несприятливих факторів:

 • Гомогенний. Одношаровий і однорідний склад. Витримує великі вагові навантаження, вогнестійкий, стійкий до вологості, хімічних реагентів. Морозостійкий.
 • Гетерогенний. Складається з кількох шарів. Підстава – спінений ПВХ. Далі слідують: міцний стеклохолст для додання захисних властивостей, шар з малюнком, зносостійкий шар. Має хороші шумо – і теплоізоляційні властивості, стійкий до впливу хімічних реагентів. На морозі стає жорстким, може тріскатися, жолобитися. Але зараз випускається спеціальний морозостійкий гетерогенний матеріал.
 • Релін. Також складається з декількох шарів. Основа – гумовий шар. Використовується для настилу різних майданчиків, у тому числі спортивних і медичних. Зносостійкий, вологостійкий, еластичний. Але при низьких температурах може ставати крихким. Крім того, релін не рекомендується до використання на засклених балконах: він може бути токсичним в силу свого складу.
 • Як правильно вибрати?

  При виборі слід врахувати застекленность балкона, утепленність стін та підлоги. Чим менше захищеність у всіх відносинах, то до вибору матеріалу треба підходити більш ретельно: вибирати самий невибагливий.

  УВАГА: під сам лінолеум не можна стелити теплі підлоги. Це призведе до деформації підлогового покриття через короткий проміжок часу.

  Лінолеум на балкон  який вибрати? Вибираємо самий морозостійкий клас для покриття балконаДля відкритого балкона краще вибрати шорстке покриття, щоб уникнути ковзання. Потрібно звернути увагу на наявність у нового лінолеуму нерівностей і розшарувань. Виною цього є заводський брак або неправильне зберігання. Такий матеріал прослужить недовго.

  Поради

  Оптимальним варіантом для балкона буде комерційний або напівкомерційний гомогенний матеріал. Він витримує значні навантаження, тривалий час залишається в ідеальному стані. Побутове покриття з цим не впорається.

  ВАЖЛИВО: перед укладанням необхідно підготувати поверхню. Тільки рівне покладений лінолеум буде виконувати свої функції і служити довго.