Лінолеум в інтер’єрі кухні: фото приклади готових рішень

Лінолеум в інтерєрі кухні: фото приклади готових рішеньКухня-це місце, де сім’я проводить досить багато часу. При цьому інтер’єр сучасних кухонь дозволяє зробити простір непросто зручним, а й максимально стильним, маленьким або великим. Сучасні оздоблювальні матеріали, здатні дійсно змінити навіть невелику за метражем площа. Лінолеум, як не можна краще підходить для кухні не тільки, як покриття на підлогу, але і як декоративний елемент інтер’єру. Різні модифікації дозволяють вибрати матеріал незвичайної структури, будь-якого кольору і малюнка.

На які основні моменти варто звернути увагу при виборі лінолеуму для кухні

Зміст статті

 • На які основні моменти варто звернути увагу при виборі лінолеуму для кухні
 • Фото приклади готових рішень з лінолеумом на кухні.
 • Який лінолеум краще, штучний або натуральний

Не варто забувати, що підходить для кімнати, на кухні не завжди буде виглядати функціонально, тому матеріал на підлогу, потрібно підбирати з урахуванням особливостей приміщення.

При покупці лінолеуму варто звернути увагу на характеристики:

 • товщина;
 • відтінок;
 • рисунок;
 • якість покриття і виробник.
 • Матеріал для кухні не повинен бути дуже тонким. Це необхідна умова, якщо хочете, щоб на кухні був якісний зовнішній вигляд довгий час. Варто пам’ятати, що приміщення, вимагає більш частого прибирання, тому принципово важливо звернути увагу на якість покриття. Його стійкість до частого миття, впливу жиру і води і ходіння по поверхні.

  У приміщенні укладають лінолеум від двох міліметрів товщиною. Занадто великий по товщині матеріал, вибирають для промислових приміщень, їдалень.

  Відтінок варто підбирати обережно. На площу невеликого метражу варто дивитися лінолеум холодних відтінків, якщо береться світлий або білий тон, то варто вибирати варіант дорожче, так як якість у такого виробу істотно краще. Світлі відтінки виявляють весь бруд, так що перед покупкою варто задуматися про те, як часто доведеться прибирати підлогу на кухні. Але також весь бруд стає помітною на підлозі темного відтінку, а підходять темні тони тільки для великих кухонь.

  Красиво виглядають покриття з геометричним малюнком, орнаментом у вигляді абстракції і квітів. Така підлога буде непросто доповнювати інтер’єр, але і робити простір візуально просторішим (дрібний малюнок).

  Якісне покриття має ряд своїх переваг:

  • зручно прибирання;
  • практичний при частому стоянні чи ходінні;
  • добре переносить вологість, жар, забруднення;
  • служить довго.

  Фото приклади готових рішень з лінолеумом на кухні.

  Можна підібрати покриття для підлоги не тільки різного кольору, але і різного стилю.

  Матеріал класичного дизайну підкреслить приміщення в елегантному стилі, передасть благородство деревини, оздоблення в інтер’єрі.

  Лінолеум в інтерєрі кухні: фото приклади готових рішень

  Лінолеум в стилі лофт, підійде для будинків, де на кухні присутня стилістика з деталей з металом, вкраплення цегляних стін, великі промислові вікна, світильники з металу.

  Лінолеум в інтерєрі кухні: фото приклади готових рішень

  Стиль поп-арт добре доповнити і відповідним покриттям на підлогу. Яскравий, провокаційний і разом з тим дуже оригінальний дизайн таких приміщень завжди підходить для творчості. Гамма і зовнішній вигляд покриттів для таких приміщень може бути практично будь-яким.

  Лінолеум в інтерєрі кухні: фото приклади готових рішень

  Який лінолеум краще, штучний або натуральний

  Структура матеріалу може бути різною. Є лінолеум, який зроблений з натурального матеріалу, а є синтетичний.

  Синтетичний найбільш затребуваний, виготовляється з ПВХ і при належній якості, він служить довго. Ціна штучного матеріалу нижче, ніж у вироби з натуральних волокон.

  Натуральне покриття вибирають ті, хто віддаєте перевагу обробку подорожче. До його складу входить смола дерев, вапняк, джут, олію льону і багато інших інгредієнтів. У продажу такий тип покриття може бути представлений як у звичайному рулонному варіанті, так і в плитках, укладаючи що створюється враження про те, що на кухні плиткова поверхню підлоги.Лінолеум в інтерєрі кухні: фото приклади готових рішень

  Який вибрати лінолеум це справа смаку, головне, щоб він був якісний і добре доповнював за кольором приміщення.