Ліжко без підстави що це значить: види підстав, переваги ліжка без підстави.

Ліжко без підстави що це значить: види підстав, переваги ліжка без підстави.Повноцінний здоровий сон неймовірно важливий для здоров’я і гарного настрою людини. Саме під час сну організм відновлює сили після важкого трудового дня і відбувається емоційна розрядка, тому дуже важливо подбати про місце відпочинку, а саме ліжка. Вибір такої меблів в наш час неймовірно величезний, вона відрізняється між собою як матеріалами виготовлення, так і конструкцією підстави, на якому розташовується матрац.

Що таке основа ліжка: основні види

Зміст статті

 • Що таке основа ліжка: основні види
 • Що значить: ліжко без підстави
 • Переваги придбання ліжка без підстави

Ліжко без підстави що це значить: види підстав, переваги ліжка без підстави.Підстава або основа – це один з основних конструктивних елементів будь-якої сучасної ліжка. По суті, це опора спального місця, на яку встановлюється матрац, і саме від її міцності та якості безпосередньо залежить довговічність меблів, а також комфортність сну.

На сьогоднішній день існує кілька варіантів підстав для ліжок, кожен з яких має свої переваги та особливості:

 • Плоске. Виготовляється найчастіше з ДСП, дощок або фанери. Досить простий, але в той же час жорсткий і незручний варіант, не відрізняється довговічністю.
 • Рейкове. Складається з дерев’яних рейок або металевих ламелей, прикріплених на певній відстані один від одного. Конструкція має достатню міцність і прослужить довго, але з часом матрац на цій підставі має властивість деформуватися. При необхідності зношені і прогнувшиеся рейки можна легко замінити, благо механізм кріплення дозволяє це зробити за лічені хвилини.
 • Пластикове. Опора для матраца в такому випадку створюється за рахунок пружних елементів з пластику. Вони забезпечують хорошу опору з зонами пружності. Також є можливість регулювати жорсткість. Відрізняється довговічністю, надійністю і функціональністю — для здорового і комфортного сну. Єдиний недолік – висока ціна.
 • Ортопедичне. Найважливішою перевагою є наявність механізму трансформації, що дозволяє «підлаштовуватися» під потреби кожної людини. Досить часто забезпечується ніжками, що дозволяє досить просто встановлювати подібну конструкцію в ліжку.
 • Що значить: ліжко без підстави

  Ліжко без підстави що це значить: види підстав, переваги ліжка без підстави.Одними з досить інноваційних та прогресивних в наші дні вважаються ліжка, не мають традиційної опори. Ця меблі користується великим попитом, так як дозволяє створити індивідуальне комфортне спальне місце з урахуванням маси різноманітних нюансів – ваги, зросту та комплекції людини, розмірів матраца.

  ДОВІДКА! Конструктивно ліжко даної категорії являє собою каркас з деревини або сталі зі спинкою. У будь-який момент до такої меблів можна замовити окремо будь-яке вподобане основу, швидко його встановити і створити комфортне спальне місце з досить великим функціоналом і можливостями.

  Переваги придбання ліжка без підстави

  Порівняно з ліжками класичної конструкції, не має підстави меблі має низку переваг:

 • Доступна вартість. По суті, купується тільки каркас, тому ціна набагато нижча, ніж у меблів з повною комплектацією.
 • Можливість встановити основу будь-яких видів в будь-який момент. При цьому якщо з часом якийсь тип конструкції набридне, його можна швидко змінити на інший.
 • Простота і зручність в транспортуванні і монтажі. При необхідності такі меблі може мати виконання «трансформер».
 • Індивідуальний підбір матеріалів, розмірів і форми.
 • Ліжко без підстави – це відмінний варіант для людей, охочих за невеликі гроші отримати повноцінне місце для здорового і комфортного відпочинку, яке в будь-який момент можна перетворити і зробити ще більш зручним.