«І нехай ми засипаємо в різних ліжках – головне, що ми засипаємо з думкою один про одного». Так, всі цитати про кохання на відстані, сходяться в одному – любов на відстані можлива, і часом вона міцніша ніж поблизу, але для її підтримки потрібні величезні сили. Багато хто скептично ставляться до подібного роду відносин, але, погодьтеся, адже і поняття «любов» для кожного своє. Давайте розбиратися, чи можлива любов на відстані, чому проходить любов, коли люди знаходяться на відстані, які плюси і мінуси такі відносини мають, а також яке майбутнє їх чекає?

Можлива любов на відстані?

Відповідь на це питання залежить від вас самих, і від ситуації, яка спровокувала подібні відносини. Та й, узагалі, відносини на відстані можна поділити на два типи:

 • Перше, якщо чоловік і жінка спочатку познайомилася, будучи на відстані, наприклад, з соціальної мережі, і продовжують спілкуватися. Але тут ви не знаєте свого коханого добре, ви знаєте тільки образ, який самі собі намалювали. Те ж саме відбувається і в іншої сторони. Підсумок таких відносин неоднозначний, так як мала ймовірність, що в реальному житті ви сподобаєтеся один одному. Якщо ви живете в різних містах, то скоріше всього на простому спілкуванні ваша віртуальна любов і закінчиться. Якщо ви живете в одному місті, то, тут, звичайно, можна і призначити один одному побачення. Але не факт, що воно пройде на вищому рівні. Рідко, коли віртуальна любов переростає в реальну, але все ж історії такі випадки відомі.
 • І друге, це коли пара вже усталилася, але їм довелося розлучитися на тривалий час. Це може бути, як подружжя, один з подружжя поїхав у тривале відрядження за роботу, так і просто закохані в один одного люди, яким, приміром, довелося навчатися у різних містах. Тут вже починається справжня перевірка почуттів. А згадайте дружин військових або моряків, адже у них це і є стосунки на відстані. Стати дружиною військового або капітана далекого плавання наважуються небагато, і тільки ті, хто точно впевнений в собі і в своєму чоловікові, але і ці сім’ю нерідко розходяться.

Плюси відносин на відстані 1300

Більшість пар любов на відстані взагалі не розглядають як варіант відносин, а даремно, у подібних відносин є позитивні сторони:

 • Перше, що важливо в будь-яких стосунках, це почуття. У відносинах на відстані почуття завжди знаходяться в загостреному стані. Ви постійно думаєте один про одного, з нетерпінням чекаєте зустрічі. А при зустрічах ваші поцілунки і обійми подібні до того, як ви поцілувалися в перший раз. Та й секс у пар, які довгий час у розлуці, куди більш насиченою і емоційний, ніж у тих, які перебувають разом цілодобово.
 • Пари, у яких стосунки на відстані, як правило, дуже рідко сваряться через дрібниці. Та й взагалі у них відсутня всяка рутина у відносинах. Багато хто просто не розуміють чому проходить любов, якщо вони живуть разом, а не на відстані. І часта причина цього те, що партнери просто набридають один одному. У відносинах на відстань такого не буває, адже як ви можете один одному набриднути, якщо ви не бачитеся навіть.
 • Якщо ваша розлука має тимчасовий характер, то ви можете у цей період зайнятися собою. Адже з від’їздом коханої людини, у вас з’явиться багато вільного часу, так що займайтеся саморозвитком.
 • А ще, можливо, розлука допоможе розкрити вашого партнера з іншого боку, наприклад, чоловіки рідко щедрі на емоції, але під час розлуки їх почуття загострюються, і вони починають писати любовні повідомлення своїм жінкам.
 • І ще один важливий плюс, на відстані ви зможете зрозуміти на скільки людина вам доріг, і чи хочете ви з ним будувати подальші відносини.
 • Негативні сторони 1390

  З плюсами кохання на відстані все зрозуміло, а тепер розглянемо основні мінуси і проблеми, які можуть виникнути:

 • Немає справжнього спілкування. Тобто поки інші закохані пари гуляють в парках, ходять в кіно і ресторани, ви змушені сидіти в скайпі або соціальних мережах, щоб спілкуватися зі своїм партнером.
 • Тонка грань в довірі. Так, якщо у вас до того ще й бурхлива фантазія, яка може не на жарт розігратися, і ви станете уявляти собі те, чого насправді немає, то, звичайно, вам стане зовсім важко довіряти своїй коханій людині. Адже ви ніколи не дізнаєтеся точно, зраджував вам ваш партнер чи ні.
 • Відсутність інтимних відносин. Як не крути, а секс у відносинах має ключову роль.
 • Ще мінусом може стати фінансове питання. Наприклад, ви не можете дозволити собі регулярно витрачайся на перельоти, щоб побачитися з коханою людиною. Отже, ваші зустрічі стануть ще більш рідкісними, ніж це було б можливо. Але тут є зворотний момент, вам не доведеться витрачатися на подарунки на 23 лютому, на 8 березня, на 14 лютого і інші свята, а їх у нас чимало.
 • Якщо, приміром, ваші стосунки від початку зав’язалися на відстані, наприклад, при листуванні, то є ймовірність, що в реальному житті при зустрічі ви можете один одному не сподобатися, або, ще гірше, сильно розчаруватися. А якщо, вам просто довелося розлучитися, то є ймовірність, що ви обидва просто звикнете бути одне без одного.
 • Підтримувати стосунки на відстані – це така важка праця, і не кожен на це зважиться. Якщо ви не можете жити без щоденних поцілунків і обіймів, то такі відносини точно не для вас.

  Як зберегти стосунки на відстані?

  Про всі переваги і недоліки ми вам розповіли, тепер, напевно ви розумієте, що таке стосунки на відстані. Якщо ви заручник ситуації, і ваш коханий чоловік був змушений виїхати від вас на якийсь час, причому не короткий, то вам знадобляться наші поради як зберегти стосунки на відстані.

 • По-перше, спілкуйтеся щодня, по телефону, скайпу або соціальних мереж. Немає часу на розмову?! Надішліть любовне повідомлення, або щось типу «я сумую за тобою», «я думаю про тебе». Але спілкування повинно бути щирим і від душі. До речі, до свого листа можна додати свою фотографію.
 • Спілкуйтеся про майбутнє. Запитайте у свого партнера які у нього плани на ваше спільне майбутнє. Розкажіть про свої плани. До речі, переживати розлуку легше, якщо відомо, коли вона закінчитися, так от можна обговорити, як ви проведете свій перший спільний день після розставання.
 • Якщо у вас якісь проблеми або вас щось сильно хвилює, поділіться цим з партнером, так ви покажіть, що ви йому довіряєте і його думка для вас важливо.
 • Цікавтеся станом здоров’я і справ свого партнера. Важливі будь-які деталі.
 • Ніколи не забувайте про дату народження та річниці. А краще надсилати заздалегідь подарунки.
 • Якщо є можливість, у тому числі фінансова, постарайтеся бачитися частіше. І при кожній зустрічі не нехтуйте хорошим сексом.
 • Найчастіше ворогом відносин стають не час і відстань, а ревнощі та недовіру. Тому постарайтеся всередині себе зрозуміти чи варто взагалі ревнувати. Адже можливо, ваш чоловік або жінка навіть і не думає про зраду.
 • Поради: як не варто себе вести у відносинах на відстані

  Існує 4 заборонених дій, які категорично не можна робити у відносинах на відстані. Ось вони:

  • Якщо ви трохи посварилися і образилися один на одного, то все одно не переривайте свого спілкування. Ігнорування повідомлень і дзвінків може призвести до того, що ваша любов просто пройде.
  • Друге, ніколи не намагайтеся свого чоловіка контролювати. Чому чоловіка, тому що саме жінки частіше намагаються це робити, перебуваючи на відстані. Зарубайте собі на носі, що ви все одно ніколи не дізнаєтеся правду, так ще і зіпсуєте свої відносини. Ви зіпсуєте нерви собі і своєму партнерові.
  • Намагайтеся не нав’язувати партнеру свою думку. Та й не сваріться через дрібниці, то час, відведений для спілкування того, не варто.
  • Так, і вище було сказано, що повинні ділитися своїми проблемами, але тут важливо не перестаратися. Якщо ваша бесіда буде мати тільки негативний характер, то наступного разу ваш партнер може і не захотіти розмовляти.

  Сподіваємося, ці поради допоможуть вам не робити помилок, адже не варто спокушатися, що все буде так просто і легко. До того ж, якщо вам вдалося з вашим партнером пройти всі труднощі і витримати всі тяготи розлуки, то це означає, що ваша любов міцна і здатна витримати і не таке. Любов на відстані теж може бути красивий фінал з весіллям, адже, врешті-решт, ви ж не на різних планетах мешкаєте. Не можете жити один одного, значить, зробіть все щоб жити разом.