Новий рік — нові правила макіяжу. Пару років на модному олімпі трималися матові текстури, але зараз прийшов час блищати, в самому прямому значенні. 2016 рік залишив після себе тренд на нюдовый мейкап, але й тут є нюанси.

Ми розповімо тобі, як потрібно фарбуватися, щоб виглядати як «дівчина 2017-го».

Тенденції макіяжу — 2017

 • Контуринг все ще має місце, але він вже не такий жорсткий, як раніше. Ти повинна просто повернути природну об’ємність особі, а не перекроїти його повністю.
 • Звичайно ж, обличчя потрібно припудрювати, щоб закріпити макіяж і прибрати жирний блиск. Але вибирай пудри, які роблять твоє обличчя не повністю матовим, а зберігають легке здорове сяйво.
 • В цьому році в моді теплі відтінки, тому замість скульптора сірого подтона віддай перевагу бронзеру.
 • Самий свіжий тренд — це рум’яна на скронях. Це повинен бути не легкий «морозний» рум’янець, а дуже пігментовані рум’яна.
 • Для макіяжу губ використовуй сатинові і глянсові текстури. Також в моді металевий відблиск і блискітки.
 • У цьому відео ти можеш побачити варіант модного нюдового макіяжу. Якщо доповнити його яскравими губами і додати більше сяйва на вилиці, то він легко трансформується в святковий або просто вечірній.

  І ще, якщо ти володарка проблемної шкіри, неважливо, постакне це або глибокі зморшки, вибирай тональну основу з ефектом легкого сяйва. На відміну від матовою, вона візуально вирівняє рельєф шкіри.

  Створюйте бездоганні модні образи кожен день! І ще кілька модних трендів цього року, про яких тобі буде цікаво дізнатися.

  Джерело