Ну от настав час, коли до весілля все готово, залишилося тільки чекати саме торжество, але нерви все одно на межі, а значить нареченій і нареченому необхідно добре розслабитися і відпочити від весільних турбот. Саме з цією метою і були придумані дівич-вечір і парубочий вечір. Організація парубочого справа нелегка, адже ви прощаєтеся з холостяцького життя, а значить ваш мальчишник повинен бути на висоті. Саме тому сьогодні розмова піде про те, як провести мальчишник весело, і щоб він запам’ятався надовго.

Що необхідно для крутий вечірки?

Безумовно, ваш мальчишник точно не вийде без ваших друзів. Рекомендуємо вам запрошувати на ваш вечір тільки близьких друзів, які вас не зрадять і не розкажуть нікому, що ви витворяли на вечорі. Що стосується кількості, то тут все залежить від вашого бюджету.

Друге, звичайно на подібний захід необхідна досить пристойна сума грошей, адже ви ж не будете просто сидіти і вести задушевні бесіди?! Вам просто необхідно від душі повеселитися.

Ретельно Продумайте місце та ідеї для парубочого. Можна, звичайно, це перекласти на плечі друзів, але все ж краще контролювати процес самому.

Мальчишник – перший досвід і скоріше всього останній, на швидку руку він не вийде, тому продумайте все набагато заздалегідь.

Ще можна використовувати різні атрибути, подібно до того як використовується на дівич-вечорі, тобто футболки з написами, капелюх і інше, але головне, щоб наречений виділявся.

І останнє, без чого похмілля не буде веселим – це настрій. Настрій має бути у всіх запрошених друзів і, звичайно ж, у нареченого.

Де і як провести свій похмілля?

Де відзначити свій мальчишник питання нескладний, так як існує безліч варіантів і де, і як, і в якому стилі, і які ідеї для парубочого використовувати.

Перший варіант, найпоширеніший – клуб. Так, парубочий вечір в клубі безумовно буде самим веселим, але і дуже витратним. Тим більш спокійно поговорити не вдасться.

Ще одне поширене місце – це лазня. Багатьом жінкам взагалі не зрозуміло, що чоловіки знаходять в лазні, тим більше проводять мальчишник в сауні. Тим не менш мальчишник в сауні не така вже рідкість. Чоловіки люблять поговорити по душам, попаритися, похлестать себе віниками, загалом, жінкам не зрозуміти. Щоб провести мальчишник в сауні орендуйте її на кілька годин.

Тепер самий бюджетний варіант – домашня вечірка. А що? Вдома теж можна чудово відпочити з друзями, та до того добиратися до будинку не доведеться.

До речі, існує мальчишник по-ірландськи, який передбачає проведення цього заходу на свіжому повітрі. Тобто ви можете поїхати з друзями на полювання або рибалку.

Корисні рекомендації

Як провести мальчишник і які ідеї для парубочого існують ви тепер знаєте, а наостанок хотілося б дати вам кілька слушних порад:

 • Не проводьте парубочий вечір напередодні весілля. Причина проста: ви втомитеся і у вас не буде сил на торжество. Ще одна причина похмілля, воно може зіпсувати ваш головний свято. Чоловічий вечір краще проводити за тиждень до весілля, втім, дівич-вечір це теж стосується.
 • Заплануйте мальчишник на п’ятницю або суботу. Якщо ваші друзі працюють, то буде краще, якщо вони зможуть розслабитися і на наступний день відпочити.
 • Про намір провести мальчишник попередьте своїх друзів заздалегідь, щоб вони могли підготуватися.
 • Не утаивайте від нареченої про плани на заході, розкажіть про місце проведення, про кількість друзів. Не варто починати сімейне життя з обману.
 • Стриптиз на похмілля — це частий подарунок від друзів нареченого, але все ж нареченому необхідно тримати себе в руках, так як хвилинна слабкість може обернутися страшною бідою. А воно вам треба?
 • Колонка для друзів: що подарувати нареченому

  Звичайно, найпопулярнішим подарунком є стриптиз на похмілля від друзів. Взагалі, сам захід не передбачає дарування подарунків, але не йти ж до винуватця торжества без презенту, ну хоча б невеликого. Так, ось, подарувати стриптиз на мальчишник звичайно можна, якщо ви упевнені, що такий подарунок нареченому сподобатися, а не застане його зненацька. Але крім такого презенту як стриптиз на мальчишник, можна подарувати і інші подарунки, наприклад:

  • Колекційний алкоголь
  • Спортивну атрибутику, якщо наречений займається спортом.
  • Фірмові годинники або круту запальничку.
  • Або щось для автомобіля, комп’ютера та іншої техніки. Напевно, ви краще знаєте, чим захоплюється ваш друг, так зробіть на цьому ставку.
  • Як варіант можете самостійно організувати вечірку, будьте впевнені для вашого друга це стане великим сюрпризом.
  • Можна подарувати туалетну воду, якщо ви знає переваги вашого друга.
  • Можна подарувати щось на пам’ять, наприклад, фотоальбом з фотографіями.

  Пам’ятайте, що похмілля – це звичайно важливий день, але він не важливіше майбутнього торжества. Так, цей вечір повинен запам’ятатися вам і вашим друзям надовго, але ви повинні пам’ятати і про свою кохану, як вона поставилася до вашого відпочинку, може бути що-то їй не сподобалося б. Загалом, неважливо на чиїх плечах організація парубочого, відпочивайте з розумом і все у вас складеться чудово.