Яскравого і смачному мандарину дуже швидко і легко знайти відгук у весільній індустрії. Цей фрукт є символом багатства і благополуччя, що робить його підходящим для символіки весілля, а колір і запах можуть стати яскравим весільним чином. Яскравий вибуховий помаранчевий дуже вдало поєднується з пастельними тонами весільних традицій і відмінно виглядає на фотографіях, а запах, що асоціюється із зимовими святами стане чудовим тоном для атмосфери весілля, особливо якщо вона проходить в зимовий час.

Палітра в стилі «мандарин»

 

З самодостатнім кольором мандаринів дуже добре комбінуються і інші кольори, які відмінно підходять для мандариновий тематики – помаранчевий, білий, зелений, бежевий і навіть персиковий зможуть зробити весілля яскравою і насиченою. Для особливо сміливих рішень можна додати блакитний.

Кольорова насиченість – справа смаку й уподобань молодят. Але за основу краще взяти оранжево-біле оформлення, викликає чіткі асоціації і дає масу варіантів для оформлення декору і деталей.

На столі молодят відмінно буде виглядати композиція з білих квітів і мандаринів, а доповнити її зможуть витончені білі або помаранчеві свічки.

До мандариновому оформлення відмінно підійдуть хвойні гілочки і шишки. Оформити композиції можна в скляних вазочках, які вдало знайдуть місце як на столах, так і просто в якості оформлення різних весільних зон. Використовувати можна не тільки мандарини, до них можна підключити апельсини і грейпфрути.

Карвінг-обробка на цитрусових фруктах на столах додасть весілля ще більше стилю і екстраординарності, особливо в поєднанні з корицею.

Розсадочні картки – мандаринки

 

Як запрошень до місця за столом можна використовувати мандаринку з прикріпленою до неї карткою.

Запрошення і книга побажань

Одним з головних елементів друкованою продукції може стати нанесення принта на обкладинці і декоративному папері, адже книга побажань повинна передавати мандаринову атмосферу урочистості.

Як запрошень можна використовувати невеликі посилочки з мандаринки, до яких прикріплені запрошувальні картки, а додати святковості посылочке допоможуть конфетті, мандаринова стружка та серпантин.

Мандариновий стиль нареченого і нареченої

 

Щоб виглядати гідно тематики весілля, наречена може вибрати кілька варіантів. Наприклад, можна обмежитися аксесуарами мандаринового кольору, які доповнять біле плаття. Туфлі, біжутерія, поясок до сукні і сумочка зроблять образ свіжим і стильним. Більш сміливим нареченим можна підібрати плаття насиченого відтінку або яскравий під’юбник. Букет також можна вирішити в мандариновий тематиці, додавши до нього справжні мандарини. А замість фати можна використовувати обідок або квіти мандаринового кольору.

Що стосується нареченого, то в одних випадках буде достатньої яскравого краватки або метелики і бутоньєрки, у випадку більш сміливого рішення можна додати підтяжки і капелюх.

Мандаринове банкетне меню

 

Перший же погляд на блюдо мандариновий весілля неодмінно повинен змусити будь-якого гостя тут же захотіти спробувати. Яскраві та сміливі рішення основних страв можуть поєднуватися з мандариновими часточками в шоколаді або свіжими мандаринами, цукатами або випічкою у формі мандарина або мандариновим смаком.

Важливим елементом стане весільний торт, декорований мандариновими часточками і мастикою.

Мандаринова весілля повинна стати легкою і смачною, як сам мандарин, а атмосфера і спогади надовго затриматися в серцях гостей і молодят.

Удачі вам і гірко!