Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгуки

Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиА вам знаком новомодний інструмент допомогу господарці під назвою меламінова губка? Відгуки, шкода і користь від її використання, і інструкція із застосування, ось те, з чим ми вас зараз познайомимо.

 • Меламінова губка: шкода і користь

 • Меламінова губка і її корисні властивості
 • Шкода меламіну і губки з нього
 • Принцип дії меламіновою губки
 • Меламінова губка — інструкція по застосуванню
 • Відгуки про використання меламіновою губки+ фото до і після використання засобу

 • Відгук № 1
 • Відгук №2
 • Відгук №3
 • Відгук№4
 • Відгук №5
 • Кожна господиня витрачає купу грошей і часу на прибирання квартири, пробує всілякі засоби, і багато з них абсолютно марні. Наскільки ж допоможуть зробити порядок в будинку меламінові губки, як правильно їх використовувати, і наскільки це безпечно для здоров’я?

  Меламінова губка: шкода і користь

  Меламінова губка і її корисні властивості

  Губки з меламіну увійшли в наше життя ефектно і швидко, рідко у кого вдома не знайдеться цього корисного аксесуара для прибирання. Вони з легкістю видаляють бруд на різних поверхнях, будь то пластик, метал, дерево, лінолеум або навіть проста папір. Під силу впоратися цієї чарівної помічниці з будь-яким забрудненням, вапняним нальотом, іржею і плямами пригорілого жиру.

  У кожному будинку знайдуться важкодоступні місця, які чекали прибирання довгий час, ось саме для таких цілей меламінова губка вважається незамінним.

  Шкода меламіну і губки з нього

  Багато борці за здоровий спосіб життя проповідують в мережах про негативному впливі вашої помічниці на організм. Але адже навколо стільки всього шкідливого, ризик захворіти таять в собі будь-які хімікати.

  Вчені відомої лабораторії провели дослідження, і результат виявився такий: меламінова губка при правильному використанні абсолютно нешкідлива.

  Отруїтися речовиною можна тільки при прямому попаданні його в організм, але ніхто не збирається адже варити з неї суп? Існує міф, що меламін негативно впливає на роботу легенів і сприяє утворенню каменів у нирках. Правда це чи ні, але намагайтеся при збиранні не нахилятися низько до оброблюваної поверхні.

  Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиНі в якому разі не залишайте губку в легкодоступних місцях, адже діти і домашні тварини можуть прийняти її за цікаву іграшку, і наслідки можуть бути дуже сумні.

  Також категорично не рекомендується мити посуд цією речовиною. Якщо вже у вас дуже брудний чайник або каструля в нагарі, то можна обережно почистити, тільки робити це вкрай рідко і обполіскувати довго і ретельно під теплою проточною водою.

  Отже, тепер вам відомі відповіді на питання: «Меламінова губка шкоду і користь від її використання?», давайте розглянемо принцип її дії та інструкцію по застосуванню.

  Принцип дії меламіновою губки

  До складу меламіновою губки входить меламін в чистому вигляді, без будь-яких добавок. Виглядає це як щільна піна, за структурою нагадує пластик. Отримують таку речовину в лабораторіях шляхом взаємодії аміаку і цианурхлорида при температурі кипіння. Меламінова губка нагадує звичайний шкільний ластик, так і принцип дії у неї майже такий же: вона просто видаляє стійкі забруднення на різних поверхнях шляхом стирання.Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгуки

  Перед тим, як взятися за прибирання з допомогою меламіновою губки, необхідно озброїтися рукавичками, теплою водою і крапелькою терпіння. Адже незважаючи на всі чарівні властивості, ваша помічниця з легкістю не зможе видалити абсолютно всі забруднення, іноді доведеться докласти чималих зусиль. Але нехай вас це не лякає – результат виконаної роботи приємно здивує.

  Опустіть меламінову губку на кілька секунд у ледь теплу воду, почнеться реакція і виділення піни. Ось саме піна і буде головним помічником в боротьбі за чистоту вашого будинку. Здається неймовірним, що це речовина виглядає таким м’яким, але в той же час володіє всіма характеристиками наждачного паперу.

  Працювати вона буде так само, з тією різницею, що жодним чином не зашкодить оброблювані поверхні. Структура губки лише дбайливо відчистить забруднення і повністю вбере його в себе.

  Меламінова губка — інструкція по застосуванню

  Якщо ви плануєте грандіозну прибирання, вам може знадобитися кілька меламінових губок, запасіться ними заздалегідь. Незамінними вони будуть, якщо потрібно очистити від дитячих малюнків стіни і підлогу, від випадково пролитої на поверхню столу чорнила, від розлучень жиру на кухонній плиті, від плям на холодильнику і дзеркалі… список Можна продовжувати до безкінечності, у всіх цих проблемах диво губка розбереться ефектно і легко. Отже, нижче наведена інструкція по застосуванню меламіновою губки під час прибирання.

  Налийте в миску теплу воду опустіть вашу помічницю, вийміть і злегка відіжміть між долоньок. Тепер починайте легкими рухами видаляти забруднення з поверхні, що очищається. Якщо бруд, що глибоко в’ївся, натисніть сильніше і продовжуйте чистити.

  Іноді знадобиться кілька прийомів, щоб ваша плита або плитка у ванній засяяла чистотою, але в цьому вже ви винні, треба було придбати меламінову губку раніше і не доводити речі до такого стану. Якщо належить обробка малої площі або місце важкодоступне, рекомендується губку розрізати на кілька частин звичайними ножицями.Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгуки

  Терти забруднення неодмінно куточком губки, а не всім руба – так вона послужить значно довше, і ефект від виконаної роботи збільшиться.

  Коли меламінова губка забрудниться, стане крихкою і набагато меншою – це ознака того, що їй не можна користуватися і пора взяти іншу.

  Після повністю віддалених плям обов’язково візьміть суху чисту ганчірочку і ретельно зберіть залишки меланіну, це повністю виключить ризик попадання речовини в їжу або в руки дитини.

  Користуватися чи ні меламіновою губкою – рішення залежить тільки від вас. Якщо все-таки визначилися з вибором, обов’язково користуйтеся рукавичками. Не затягуйте з візитом до лікаря, якщо виявили найменше ускладнення – своєчасна допомога позбавить вас від багатьох проблем. А тепер давайте ознайомимося з відгуками тих, хто вже скористався меламіновою губкою і на собі відчули її шкоду і користь.

  Відгуки про використання меламіновою губки+ фото до і після використання засобу

  Відгук № 1

  Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиМеламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиМеламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгуки

  Відгук №2

  Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиМеламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиМеламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгуки
  Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукимеламінова губка після використання
  Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгуки

  Відгук №3

  Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиМеламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиМеламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиМеламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиМеламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгуки

  Відгук№4

  Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгуки

  Відгук №5Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгуки

  Меламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиМеламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиМеламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгукиМеламінова губка: шкода і користь, інструкція із застосування, відгуки

  Відгуки взяті з відомих сервісів для відгуків irecommend, otzovik та інших джерел (форуми тощо).