Японський метод магічною прибирання буде полягати в тому, що приводячи в порядок кімнату, ви зможете змінити життя на краще. Буквально кожна людина хоч раз у житті відчував ефект зворотної дії від прибирання в будинку, тобто порядок в кімнаті зробив його більш досконалим, розумним і врівноваженим.

Японський метод збирання, про Марію Кондо

Метод Марі Кондо (магічна прибирання) дійсно дуже цікавий і досить простий, завдяки якому можна легко і швидко перемогти захаращеність будинку. Унікальність методу полягає в тому, що приведення в порядок кімнати позитивно впливає на всі аспекти життя, тобто на справи в родині і навіть на роботі. Марія Кондо присвятила цього моменту 80% життя, вона точно знає, що прибирання може позитивно змінити життя кожної людини. Марія стверджує, що тут змінити підхід до збирання і тільки тоді це матиме на вас дивовижне і дуже хорошу дію. Марія Кондо з дитинства шукала методики ідеального порядку в домі та створила свій метод, сьогодні КонМари дає практичні поради всім, хто цього хоче.

Прибирання одним махом, прагнемо до ідеалу

КонМари стверджує, що порядок слід наводити лише одним махом і по всій кімнаті, інакше інша частина приміщення знову швидко стане захаращеною. Якщо прибирання проходить тільки частково, то з’являється ефект зворотного негативного впливу на людину. Прибирання на кухні повинна проходити відразу ж, тобто не можна розтягувати цей процес, тобто один день прибирати холодильник, другий гарнітур і так далі. З-за такого дурного і неправильного підходу порядку на кухні не буде точно, так що слід размусорить цю кімнату відразу ж і одним махом. Якщо будете робити порядок саме таким чином, то відразу ж побачите результат, тобто порядок і чистоту. Такий підхід потрібно робити і в інших кімнатах при збиранні.

Прибирання за методом КонМари свідчить про те, що при збиранні слід ставити собі за мету, а також прагнути до досконалості і ідеалу. Таке прагнення має бути буквально у всьому, як у навчанні, так і в простій прибирання, так як це має величезне значення. Також дуже важливо буде забиратися в будинку швидко і ретельно, інакше не досягнете хорошого результату. Робота повинна виконуватися грамотно і максимально чітко, а якщо збирання буде проходити в півсили, то просто не зможете привести в порядок будинок і не позбудетеся відразу від усього непотребу. Прибирання зможе відвернути від важливих і складних справ і допоможе знайти психологічну рівновагу, в людини після цього з’являться сили для досягнення життєвих цілей.

Прибирання за категоріями, принципи роботи

Японський унікальний метод збирання КонМари це упорядкування і сортування всіх речей по різних категоріях, таких як одяг, книги, косметика, гребінці і так далі. Потрібно спочатку розрахувати кількість предметів в кожній категорії, визначивши при цьому їх корисність і важливість для себе. Тепер потрібно вирішити дві задачі, тобто викинути непотрібні предмети і друга задача це продумати місце зберігання для решти речей у будинку. Тут слід пам’ятати про головні загальні правила, тобто, робимо раз і назавжди, прибирання потроху триває вічно, а також правило прагнути до ідеалу в роботі.

Знаменита Марі Кондо радить зробити день, коли ви позбудетеся від зайвого мотлоху і наведе порядок святковим днем, який може стати поворотним у житті.