Механізм гойдання крісла. Які механізми хитання можуть бути у крісел

Перш ніж вибрати гарне і зручне офісне крісло, необхідно ретельно вивчити інформацію про даному виді меблів. Особливу увагу фахівці в цьому питанні рекомендують звернути на такий показник, як механізм гойдання крісла, точніше, який саме встановлено. Ця функція була розроблена не заради розваги, благородна мета — зробити робочий день більш комфортним і продуктивним, щоб знизити навантаження на тіло при сидячій роботі.

Механізм гойдання крісла. Які механізми хитання можуть бути у крісел

Навіщо офісні крісла обладнані механізмами качання

Зміст статті

  • Навіщо офісні крісла обладнані механізмами качання
  • Які механізми хитання можуть бути у крісел?

Не секрет, що сидяча робота негативно позначається на всьому організмі людини, це згодом може призвести до розвитку багатьох недуг. Найбільше страждає хребет. З цієї причини професійна меблі комплектуються різними механізмами, які покликані допомогти налаштувати крісло під конкретні параметри.

Від даної особливості залежить ергономічне знаходження тіла людини під час роботи. Отже, від цієї особливості залежатиме, чи зможе офісний працівник провести в кріслі весь робочий день при цьому, не відчуваючи втоми в тілі і напруги м’язів.

Механізм гойдання крісла. Які механізми хитання можуть бути у крісел

Які механізми хитання можуть бути у крісел?

Сучасні виробники пропонують досить різноманітний асортимент офісних крісел. Механізм, завдяки якому можливо нахиляти спинку істотно поліпшує характеристики меблів. Розглянемо меблі з таким механізмом:

  • «Синхро». В даному випадку людина має можливість змінювати положення спинки, а також сидіння, що дозволяє підібрати найбільш комфортне положення для сидіння. Передбачено захист від випадкового перекидання.
  • Механізм гойдання крісла. Які механізми хитання можуть бути у крісел«Топ-Ган». Він спеціально призначений для регулювання і фіксації в зручному положенні. Крім цього, меблі комплектується пружиною, що дає можливість за бажанням змінювати кут нахилу спинки цієї офісних меблів. Спершись на спинку, можна регулювати кут нахилу і трохи відпочити.
  • «Мульти-Топ-Ган». У цьому варіанті людина має можливість не тільки гойдатися, але також і зафіксуватися у відповідному положенні. Для цього просто слід натиснути на важіль під сидінням. Це відмінне рішення для офісного працівника.
  • «Мультиблок». Цей варіант сміливо можна віднести до категорії найбільш зносостійких і комфортних. Це один з найсучасніших варіантів. Залежно від модифікації буває 3-5 положень фіксації.
  • Кожна з описаних моделей укомплектована механізмом гойдання, а це говорить про те, що на цих кріслах набагато зручніше проводити робочий день, ніж в аналогах без такого механізму, де виключена можливість зміни положення тіла.

    Механізм гойдання крісла. Які механізми хитання можуть бути у крісел