Дивани з розкладним механізмом «Венеція» досить прості та комфортні у використанні. Створена ця модель на основі конструкції механізму «Дельфін». Диван зручний в експлуатації, легко трансформується в спальне місце.

Як працює диван з механізмом «Венеція»

Зміст статті

 • Як працює диван з механізмом «Венеція»
 • Позитивні риси конструкції
 • У яких випадках варто вибрати диван з механізмом «Венеція»

Механізм «Венеція» в диванах, як це виглядає? Він складається з двох частин: основна сидіння і викочування блок.

Конструкція викочування блоку представлена у вигляді платформи на рухомій рамі. У вихідному положенні блок перебуває під основним сидінням. На висувному блоці посередині зафіксована петля, потягнувши за яку платформа буде висуватися. Принцип руху забезпечують ролики, прикріплені на напрямних.

Після того як спальний блок висунутий до упору, його потрібно потягнути по напрямку до себе. Коли спальний блок встане на одному рівні з основним сидінням, диван можна вважати повноцінно розкладеним. У такому вигляді він перетворюється в просторе двоспальне місце для сну.

ДОВІДКА. В кутових моделях спальне місце складається з трьох частин.

Позитивні риси конструкції

При виборі меблів для дому рядовий покупець зазвичай оцінює функціональність моделі і її зовнішній дизайн. Розглянемо детальніше, якими перевагами володіють вироби з механізмом «Венеція».

 • Розкладається механізм легко, за рахунок покращеної антиперекосной системи викочування його частини.
 • Надійність конструкції гарантована, основи для виготовлення елементів використовуються високоміцні матеріали (дерево твердих порід, посилений металевий каркас).
 • Компактність самого висувного механізму в складеному стані, що робить модель малогабаритної. В розкладеному вигляді вона з легкістю замінить повноцінне двоспальне ліжко. Спальне місце виходить високим і просторим.
 • Розцінки варіюються від 15 000 грн. до 60 000 грн., що говорить про можливості вибору бюджетної моделі.
 • ВАЖЛИВО! Викочування блок важко розсовувати на поверхнях, покритих килимами або ковролін з високим ворсом.

  5. Дизайн будь м’яких меблів можна підібрати на свій смак. Як правило, спеціалізуються в меблевих магазинах консультанти пропонують широкий асортимент оббивного покриття (жаккард, велюр, флок) для виготовлення меблів на замовлення. У цьому випадку індивідуально вибирається конструкція, механізм і тип тканини майбутнього дивана.

  У яких випадках варто вибрати диван з механізмом «Венеція»

  Перед покупкою бажано скласти ряд вимог до купованого предмету меблів, з певними критеріями підходити до вибору. В якому випадку варто вибирати модель з механізмом «Венеція»? Розглянемо:

 • Якщо планується щоденне використання в якості повноцінного спального місця. Він також підійде і для рідкісної, «гостьовий» експлуатації.
 • У разі, коли приміщення має невелике житлове простір, відмінно підійде ця меблі. В цілях його розумного використання місця рекомендується вибрати кутову модель. У складеному вигляді диван малогабарітен, а в розкладеному стані досить широкий.
 • З маневреним механізмом «Венеція» володар назавжди забуде про проблеми відсунення від стіни при повноцінної його розкладці.
 • Універсальні меблі з механізмом розкладки «Венеція» – простий спосіб організації невеликого простору з урахуванням потреб всіх членів сім’ї. Механізм являє собою оптимальний варіант для зручності, краси і трансформації в зміні конфігурації при необхідності.

  Вибравши кутовий диван з механізмом розкладання «Венеція», можна назавжди забути про проблеми нестачі спальних місць!