Багато пар, подружнє життя яких досягає 7 років, цікавляться питанням, як називається ця річниця весілля? Мідне весілля, яку також називають вовняної, показує, наскільки міцним є сімейний союз і те, як подружжя люблять один одного. Чому ж вона так називається?

Сьома мідна річниця – термін досить серйозний, адже за цей час два різних людини намагалися підлаштуватися один до одного, вчилися разом долати труднощі і, незважаючи ні на що, так само міцно любили, як і раніше. Мідь символізує міцність союзу, тоді як шерсть вказує на м’якість відносин між чоловіком і дружиною. Мідь є м’яким і пластичним металом, який відмінно проводить тепло. Вважається, що подружжя, які прожили в шлюбі 7 років, вже повинні звикнути один до одного. Металу не ламається і не рветься, він переплавляється. Так само і відносини повинні бути змінена шляхом переплавки в міцніший союз. По закінченні декількох років мідь стане сріблом, потім – золотом, а ще пізніше – діамантом.

Традиції мідної весілля

Тепер ви знаєте, як називається сьома річниця весілля, але є у неї традиції? Як і інші весільні ювілеї, цей теж має свої цікаві звичаї та традиції.

Мідь символізує достаток у сім’ї. Раніше мідна річниця весілля була приводом для обміну між подружжям монетками, виготовленими з міді. Це було знаком матеріального благополуччя в домі. Цей цікавий звичай сьогодні втратив свою актуальність, але відновити його ніколи не пізно!

Мідна річниця весілля 7 років має ще одну гарну традицію. В цей рік подружжя вішають над порогом хати велику підкову. Вона може бути справжньою або декоративною, але необов’язково виконаної з міді, можна взяти підкову з латуні або дерева. Така підкова буде справжнім оберегом для сім’ї, адже за давнім повір’ям вона «висмоктує» з вхідних весь негатив, у той же час збираючи в собі тільки добро і достаток.

За традицією південних народів, коли святкується мідне весілля, чоловік повинен мати при собі ножа (можна і складаний), а дружина повинна носити з собою гаманець з дріб’язком.

Як відсвяткувати мідну весілля

Не знаєте, як і де відсвяткувати сьому річницю весілля? Відзначати це свято потрібно незвично, адже цифра 7 знаходиться під заступництвом Урану, а це планета несподіванок. Влаштуйте своїй другій половинці сюрприз. Можна відзначити свято наодинці, а можна запросити велику кількість гостей і влаштувати шикарне торжество. Головне – щоб все проходило весело та незвично. Домосіди можуть відправитися в подорож, подружжя, занадто зайняті роботою, влаштувати сімейний вечерю вдома, шанувальникам класичної музики можна відвідати рок-концерт або сходити на дискотеку.

У цей день можна спробувати страви інших країн, наприклад, японську чи китайську кухню. Скільки ви можете дозволити собі незвичайних заходів, стільки і насолоджуйтеся! Будь-які дивацтва будуть доречними в цей день.

Мідна річниця: що подарувати?

Логічно припустити, що найкращим подарунком на 7 років, що минули з дня одруження, є речі з міді:

  • посуд, столові прилади;
  • підсвічники (на 7 свічок);
  • старовинні монети;
  • вази для фруктів або квітів;
  • скриньки;
  • предмети інтер’єру.

При виборі подарунка для чоловіка важливо пам’ятати, що мідне весілля також є вовна. Скільки презентів можна придумати з цього матеріалу? Та величезна кількість! Це можуть бути капці, ковдри, хустки, шарфи і багато іншого.

Сімейні подарунки не менш важливі в такий день, як сьома мідна річниця весілля. За традицією чоловік повинен вручити свій дружині мідні прикраси, наприклад, намисто, сережки, аксесуари для волосся або браслети. Турботлива дружина може подарувати коханому подарунок, зроблений своїми руками. З вовняних ниток можна вив’язати светр, рукавиці, шкарпетки, шарф або шапку. Одяг буде зігрівати чоловіка, нагадуючи йому про любов подружжя.

Яка 7 річниця весілля вам вже відомо, тепер ваша задача – відсвяткувати мідну весілля так незвично і цікаво, щоб вона запам’яталася вам аж до діамантової!