Зараз вже не є секретом ні для кого, що найкрасивіший макіяж потрібно виконувати за допомогою спеціальних пензликів. У продажу пропонуються різні їх види і розміри. Починаючої модниці дуже складно орієнтуватися в такому великому асортименті пристосувань для макіяжу. Давайте розглянемо, який мінімальний набір кистей для макіяжу очей?

Вибираємо кисті для макіяжу очей

Варто зазначити, що першими почали користуватися кистями для макіяжу японці. Вони ввели цей інструмент для макіяжу ще в кінці 18 століття. З тих пір з’явилися різні кисті по формі і призначенню. Спочатку кисті робили з горностая або ворсу білки, пізніше для цієї мети стали використовувати ворс поні або кози.

У 20 столітті для кистей стали використовувати штучний ворс. У чомусь вони мають перевагу перед натуральним китицями. Насамперед, такими кистями зручніше наносити кошти з кремовою текстурою або рідкою. Натуральної пензлем дуже складно добитися рівного покриття.

Які ж купити пензлі для макіяжу очей в першу чергу:

  • Пензлик овальної форми, має натуральний ворс. Такий пензлем дуже зручно виконувати розтушовування тіней для створення ефектних півтонів і макіяжу в стилі «смокі айс».
  • Пензлик із синтетичного волокна, плоска за формою знадобиться для того, щоб нанести тіні на повіки. Краще всього купувати дві такі пензлики. Одна буде для темних відтінків тіней, а друга нагоді для світлих. Пояснення цьому просте – різні відтінки будуть змішуватися на кисті і при нанесенні світлих тіней можуть з’явитися некрасиві бурі плями.
  • Плоска невелика пензлик зі скошеним зрізом ідеально підійде для підведення тінями нижнього століття.
  • Для нанесення підводки знадобиться тонкий пензлик. Нею можна користуватися якщо у флакончику з підведенням раптом виявилася незручна для вас пензлик.
  • Щоб розчесати брови, нафарбувати їх знадобиться спеціальна пензлик. З одного боку вона нагадує маленький гребінець, а з іншого боку знаходяться довгі волоски. Цієї щіточкою можна розчесати ще й вії.
  • Щоб нанести тіні на брови знадобиться пензлик з косим ворсом, трохи жорсткувата по своїй текстурі.

Це далеко не повний перелік засобів для макіяжу очей. Всі перераховані пензлика можуть бути різного розміру або різної форми. Продаються навіть вигнуті кисті для більшої зручності використання. Тільки вам вирішувати, які саме кисті вам будуть зручні у використанні і необхідні.