Час, на жаль, неможливо повернути і з роками жінці все важче приховувати свій вік. Але багато пані навіть у віці за 50 намагаються виглядати на 30. Надто яскравий макіяж все одно видає справжній вік, та ще й робить жінку смішний. Як у віці після 50 років виглядати гідно. Який мінімальний набір косметики для жінки в 50-60 років повинен лежати в її косметичці?

Косметика для віку 50+

Не варто думати, що в цьому віці вже пізно намагатися виглядати привабливо. Це зовсім не так. Красивою бути потрібно у будь-якому віці. От тільки тепер доведеться накладати макіяж по-іншому, щоб по можливості приховати наявні недоліки, але при цьому не перетворитися в стареньку ляльку.

У жінки вікової категорії 50-60 років повинен бути обов’язково зволожуючий, а також живильний крем, призначені для догляду за старіючою шкірою. При цьому не звертайте уваги на тип шкіри. Немає ніякої різниці, чи була вона у вас жирна або суха. Зараз основний критерій вибору косметики – вікова категорія. У вашому віці треба весь час зволожувати шкіру. А косметика, призначена для вашого віку, саме на це і спрямована.

Обов’язково придбайте сонцезахисний крем з високим ступенем захисту. Він просто незамінний в тих випадках, коли ви багато часу проводите на сонці. Адже сонце дуже сильно псує шкіру і іменного від сонячних променів з’являються пігментні плями на обличчі.

Крім того, радимо вам придбати спеціальну зволожуючу емульсію для особи. Вона діє інтенсивніше, ніж зволожуючий крем, тому можна користуватися нею в ті дні, коли ви проводите багато часу на сонці. Наносити її потрібно під сонцезахисний крем.

Без макіяжу в зрілому віці вам не обійтися. Тільки тепер потрібно робити акцент тільки на очі. Обов’язково використовуйте тональний крем. Купуйте тільки той крем, який має антивіковий ефект. Під тональний крем бажано наносити консилер трохи світліше, ніж тональний крем. Наносьте його під очі, так ви зможете замаскувати темні круги і мішки.

Ще один засіб, який обов’язково має бути у вас – розсипчаста пудра з мінералами. Використовуйте її в помірних кількостях, щоб на обличчі не було маски.

Для макіяжу очей краще користуватися світлими тінями – макіяж повинен бути дуже природним. В якості підводки використовуйте м’який олівець коричневого кольору. Для вій використовуйте тільки коричневу туш. Занадто темні вії тільки додадуть вам ще віку.

Для губ використовуйте блиск або помаду спокійних бежевих тонів. Занадто яскраві губи у жінок після 50 років виглядають вульгарно.