У цьому місяці стрижкою або фарбуванням у вдалі дні можна накопичити для себе море позитивної енергії і зміцнити навіть тонкі волосся, головне – зробити це в ті дні, які рекомендує місячний календар. Дізнайтеся, коли стригти волосся в залежності від застережень Оракула.

Місячний календар стрижок

Завдяки впливу магічного світила, яке практично кожну ніч можна побачити на небі, в перший весняний місяць кожна людина зможе позбутися тривог і непевності, які заважають йому досягти бажаних висот. Наука, відома як астрологія, стверджує, що були обчислені сприятливі дні для стрижки волосся у березні 2017 роки для жінок, а також для чоловіків або дітей.

Якщо відвідати перукарню з урахуванням знань, яка зараз Місяць у березні (фаза), то можна не тільки поліпшити ріст і силу волосся, але і посприяти свого ж добробуту і налагодити благополуччя. Стрижка за місячним календарем на березень 2017 року кожній людині надасть можливість знайти душевну гармонію, позбавитися від негативу, а комусь навіть допоможе швидше отримати довгоочікувані грошові вливання.

Місячний календар на березень 2017 року

Стригти і фарбувати волосся можна, вибравши сприятливі для цього дні – даний факт відомий здавна. Варто відзначити, що бурятські ченці кажуть так: якщо постригтися в певний день, то довгий час за вами будуть ходити удача і щастя. Погляньте на передбачення, коли можна стригти волосся в березні 2017, щоб не тільки пасма стали здоровими, а й життя і фінансове становище налагодилися. Не знаєте, коли підстригатися? Розгляньте докладніше місячний календар стрижок на березень 2017:

Дата

Фаза Місяця

Знак

Прогноз

01.03

Місяць

Овен

4-е місячна доба – несприятливий день, для того щоб підстригатися, але це вдалий час для фарбування волосся – підвищиться ваше сексуальний потяг. Зачіску варто зробити гладку.

02.03

Місяць

Телець

Не варто псувати загальний стан волосся зменшенням довжини пасом. Фарбування проводити можна, але користуватися потрібно відтіночними мусами або пінками. Віддайте перевагу звичній нескладної зачісці.

03.03

Місяць

Телець

Состригание навіть кінчиків посприяє тому, що в свою адресу ви почуєте приємні слова. Фарбувати пасма можна, але для цього краще використовувати натуральну фарбу. Расчесывайтесь частіше, ніж завжди.

04.03

Місяць

Близнюки

Стрижка на зростаючу Місяць заборонена, бо в цей березневий день ваша карма сильно вразливою. Фарбувати пасма можна, але відтінки, близькі до вашого натурального кольору. Обов’язково зробіть косметичні процедури по догляду за волоссям.

05.03

Місяць

Близнюки

Завдяки походу до перукаря до вас удача повернеться, причому у двократному розмірі. Якщо хочете перефарбуватися, то краще вибрати з золотих відтінків. Зробіть акуратну зачіску, відчуєте себе впевненіше.

06.03

Місяць

Рак

Варто підстригтися, щоб загострилася інтуїція. Можете перефарбуватися, але потрібно використовувати виключно хну. Добре було б зайнятися процедурами по відновленню волосся.

07.03

Місяць

Рак

Не самий вдалий день, щоб стригтися – ви можете впасти в депресію. Коли Місяць у Раку, не чіпайте прядки без потреби.

08.03

Місяць

Лев

Відвідування перукаря варто відкласти на інший день місяця в березні, якщо не хочете похитнути своє фінансове становище. Фарбувати волосся теж не рекомендується. Зробіть строгий проділ, не збирайте пасма.

09.03

Місяць

Лев

Це не найкращий день для зміни довжини, навіть якщо дуже хочеться – стрижка спричинить за собою розлад і зневіру. Виберіть для фарбування руді кольори – зміна образу нікому не зашкодить. Не експериментуйте з зачісками.

10.03

Місяць

Лев

Можете не вибирати між візажистом і перукарем, а відвідати їх обох. Остріг мертві кінчики, перекрасьтесь і зробіть високу зачіску – це допоможе вам прийняти важливе рішення.

11.03

Місяць

Діва

Стрижка несприятливо позначиться на стані вашого організму. Можете освітлити пасма і зробити будь-яку укладку.

12.03

Повний місяць

Діва

Календар на сьогодні радить відмовитися від візиту до перукаря. Можете пофарбувати прядки натуральними фарбами і заплести гарну косу.

13.03

Щербатий

Ваги

Не кращий день для укорочення довжини чи фарбування. Зробіть звичайну зачіску.

14.03

Щербатий

Ваги

Не остригайте навіть кінчики, інакше відштовхнете удачу. Можете перефарбувати волосся, але беріть натуральний барвник. Гарна зачіска буде допомагати енергії любові «підійти» до вас як можна ближче.

15.03

Щербатий

Скорпіон

Фортуна посміхнеться вам, якщо подстрижетесь або освітлити пасма. Відвідування свого фахівця допоможе вам підняти настрій.

16.03

Щербатий

Скорпіон

Якщо ви нерегулярно подстригаетесь, то виберіть цей день, бо потім зростання пасм сповільниться. Фарбувати волосся рекомендується натуральними фарбами темних тонів. Зробіть високий хвіст – позбавите себе від можливих дрібних неприємностей.

17.03

Щербатий

Скорпіон

Якщо подстрижетесь – чекайте розладу в сім’ї і спорів на роботі. Не найкращий час для фарбування. Зачіска повинна бути гладкою.

18.03

Щербатий

Стрілець

Чудовий день, щоб підстригтися або пофарбувати волосся в темний колір. Укладання можете не робити – вона не вийде.

19.03

Щербатий

Стрілець

Краще не стрижіться. Для фарбування вибирайте темні відтінки, але за умови, що вони вам будуть підходити. Якщо хочете привести в свій організм позитивну енергію з космосу, то в цей день березня расчесывайтесь в чотирьох напрямках, які символізують сторони світу.

20.03

Щербатий

Козеріг

Остригание довжини пасом може вплинути на набір зайвої ваги. Якщо хочете змінити образ, перекрасьтесь у улюблений колір. Зробіть завивку або накрутіть великі локони – неприємності стануть менш відчутними.

21.03

Щербатий

Козеріг

Нейтральне час для остригания – ні з вами, ні з волоссям нічого не трапиться. Зміцнити здоров’я допоможе фарбування прядок в світлі відтінки. Не варто витрачати багато часу на укладку.

22.03

Щербатий

Козеріг

Один з кращих днів, коли можна не тільки стригтися, але навіть кардинально змінювати свій спосіб – вам допоможуть стрижка та фарбування. Розчісуватися краще гребінцем з дерева.

23.03

Щербатий

Водолій

Краще відкласти похід до майстра на інший день березня, більш сприятливий за місячним календарем. Фарбування робите з використанням фарб без шкідливих компонентів. Пасма зберіть, а ще краще – сховайте під косинку.

24.03

Щербатий

Водолій

Через стрижки може погіршитися зір. Фарбувати пасма теж не варто. Ви відчуєте емоційний підйом, зробивши гарну укладку.

25.03

Щербатий

Риби

Місячний календар на березень в цей день не радить нікому підстригатися, можна тільки фарбувати шевелюру. Добре, якщо зачіска буде хвилями.

26.03

Щербатий

Риби

Хоч Місяць щербатий, але остригание довжини сприятиме швидкому росту волосся. Фарбування краще проводити з допомогою трав. Бажано обійтися без укладок, залишивши пасма розпущеним.

27.03

Щербатий

Овен

Відмовтеся від будь-яких дій, адже навіть мелірування не рекомендується. Просто зробіть нескладну зачіску, зачесав все на праву сторону.

28.03

Молодий місяць

Овен

Місячний календар радить змінити імідж, тому сміливо можете не тільки обрізати посічені кінчики, а й повністю змінити зачіску. Ви відчуєте себе сексуальніше, якщо перекраситесь і зробите жіночну укладання.

29.03

Місяць

Телець

Можете підстригтися, а якщо задумали перефарбуватися, то обов’язково це зробіть. Не експериментуйте з укладаннями.

30.03

Місяць

Телець

Місячний календар на березень не радить підстригатися і в цей день. Перефарбуватися можна, але краще скористатися тоніком. Зробіть зручну зачіску, утримайтеся від кучериків.

31.03

Місяць

Близнюки

Остригайте волосся, якщо в цьому є нагальна потреба. Офарблюйте пасма за бажанням, а ось над зачіскою варто попрацювати, додавши в неї оригінальні штрихи.

Якщо будете знати, в якій фазі Місяць у дні березня, то зможете точно визначитися, коли варто відвідати салон краси для фарбування або підстригання волосся, а коли похід краще перенести. Докладна інформація про тому, які дні стрижки за місячним календарем сприятливі, допоможе кожному вибрати дату проведення процедур, щоб догляд не завдав шкоди здоров’ю пасом, ані життєвому благополуччю.

Сприятливі дні для стрижки в березні

Перед тим як планувати похід до майстра перукарської справи, ознайомтеся з рекомендаціями місячного календаря, коли краще це зробити. Вибравши вдалі дні для стрижки, ви приведете в порядок свою зачіску і допоможете щастя, успіху і матеріального благополуччя прийти до вас. Знайдіть у таблиці дні, сприятливі для стрижки, і сміливо вирушайте змінювати свій образ.

Значення місячних днів для стрижки волосся

Фаза Місяця для стрижки волосся відіграє важливу роль, але і час, коли дана процедура проводиться, теж не потрібно ігнорувати. Дотримуючись рекомендації місячного календаря стрижок, ви зможете не тільки зробити зачіску та довго насолоджуватися її виглядом, але і поліпшити відносини з оточуючими, налагодити фінансове становище. Кращий час для стрижки в березні 2017 для тих людей, які хочуть, щоб їхні пасма росли швидше – це дні, коли Місяць знаходиться в першій чверті (з 5 по 12 число).

Відео: гороскоп стрижок на березень 2017