Модні і нескладні зачіски для дівчаток на Новий 2018 рік

Всі без винятку діти люблять новорічні свята, адже вони у кожного асоціюються не тільки врученням цікавих презентів, але також з можливістю спробувати безліч святкових частувань і досхочу повеселитися на святі.

Кожна представниця прекрасної статі, незалежно від віку, вибирає для себе красивий наряд на майбутнє свято, що підходять до нього аксесуари і зачіску.

Якими будуть найбільш популярні й модні зачіски на Новий рік 2018 для дівчаток, можна дізнатися, розглянувши останні тенденції у галузі перукарського мистецтва.

В залежності від довжини волосся маленької принцеси, їй можна створити складну вечірню зачіску, або ж красиво і стильно укласти наявну стрижку.

Коротке волосся можна висушити феном, надавши їм об’ємну форму, а також закріпити отриманий результат спеціальним засобом для догляду за волоссям – пінкою, гелем або лаком.

Як доповнення до такої укладанні відмінно підійде ошатний обідок або незвичайна шпилька у формі квітки, метелика або невеликого бантика. Аксесуар повинен бути не просто красивим, а ідеально підходити до костюма чи сукні, в якому дівчинка буде зустрічати новий рік.

Для власниць довгого волосся вибір зачісок набагато більш широкий. Для створення романтичного образу юної леді можна накрутити волосся по всій довжині, використовуючи бігуді або плойку.

Кучері будуть довгий час триматися, якщо їх зафіксувати лаком. Частина волосся з однієї або двох сторін за бажанням можна заколоти невидимками. У цьому випадку вони не будуть падати на очі дівчинці, доставляючи тим самим дискомфорт.

Модні зачіски на Новий 2018 рік для дівчаток можуть створюватися на основі кісок.

Численні методи плетіння, які дуже популярні на сьогоднішній день, дозволять зробити оригінальну і залучає загальну увагу зачіску, яка здивує всіх людей, присутніх на святковому заході.

Це можуть бути колоски, заплетені по колу або по спіралі, зібрані у вузол або закручені в певну фігуру. Прикрасити їх можна бантами, кольоровими шпильками або іншими красивими елементами.

Нескладні зачіски для дівчаток на Новий рік 2018 можна створювати на базі звичайних хвостиків, зібраних тонкими гумками. З їх допомогою волосся легко розділяти на численні пропорційні «сектора», після чого створювати ту чи іншу основну форму.