Фірма, а точніше інститут кольору Pantone є відомим експертом в області кольору. Щорічно цей бренд пропонує основні відтінки на наступний рік. Підібрані кольори повинні відповідати певному часу року і створювати модні тенденції для косметики, декору, дизайну, тощо, Якщо ви не знали, який колір був у моді в 2016 році, то ми відкриємо секрет – це був ніжно-рожевий відтінок і колір світлої лаванди.

Для кольорової гами сезону осінь-зима 2016-2017 Рantone обрав кілька кольорів:

— яскраво-червоний колір Aurora Red. Він дуже теплий, чимось схожий на теракот.

— сіро-коричневий відтінок Warm Taupe – це теж дуже теплий колір.

— відтінок рожевого кедра Dusty Cedar.

— смарагдово-зелений колір Lush Meadow.

— відтінок «гончарна глина» Potter’s Clay. Це насичений колір з відтінком золота.

— гірчичний пряний Spicy Mustard – також теплий колір.

— фіолетово-бузковий Bodacious – несе в собі нагадування про весну і відмінно підходить для прохолодної осені.

— холоднуватий сірий відтінок Sharkskin – дуже добре підходить для зимового сезону.

Що ж придумала компанія для 2017 року?

При роботі над вибором відтінку для прийдешнього 2017 року співробітники компанії відзначилися особливою фантазією, вони обрали в якості основного колір кучерявої капусти (Kale, 18-0107).

Але цей базовий колір не є єдиним в моді. Крім цього компанія Pantone запропонувала для нового року ще дев’ять тонів, які згідно з її думку стануть найбільш популярними і використовуваними в моді наступного 2017 року. Ось деякі з цих кольорів:

Першим представлений колір лісового горіха (1). На наступній картинці ви бачите колір рожевого деревію (2). Далі слід відтінок «Оранжерея» (3). Після неї колір блідого кизилу (4). Відтінок під досить оригінальною назвою «Острівний рай» також присутній в списку під номером п’ять (5). Далі ви бачите відтінок полум’я (6). Колір синього ляпіса також має порадувати нас в прийдешньому році (7). Буде думку «пантоновцев» в моді і блідо-жовтий відтінок (8). Колір Ніагари згідно прогнозам компанії також має незабаром стати популярним (9).

Ну що можна сказати про зробленому виборі даної компанією? — Можна помітити, що палітра виглядає цілком нейтрально, відсутні викликають і дуже яскраві кольори, все здається дуже натуральним і лаконічним. Мабуть бренд задумав у новому році надати моді природного забарвлення, так як майже всі представлені кольори запозичені з природи.

А який колір сподобався вам?