Бути красивою і чарівною – це нелегка праця. Для того, щоб створити ідеальний образ, в прийдешньому сезоні необхідно враховувати безліч факторів: стиль одягу, аксесуари, макіяж, ну і, звичайно ж, модні стрижки 2017 року. На сьогоднішній день існує безліч різноманітних стрижок. Проте варто відзначити, що зачіску потрібно підбирати під структуру особи, стиль життя і, безсумнівно, під фігуру. Підібрати стрижку, яка гармонійно поєднувалася б з вашим чином досить складно.

Зміст:

 • Модні тенденції стрижок на 2017 рік
 • Актуальні стрижки на довге волосся
 • Стрижки на середні волосся
 • Модні стрижки на середні волосся
 • Модні стрижки 2017 на коротке волосся
 • Актуальні стрижки чілок
 • Актуальні чоловічі тенденції
 • Фото стрижок 2017

Модні тенденції стрижок на 2017 рік

У прийдешньому році не варто очікувати якихось революційних стилів або завороченных образів. Стилісти основний акцент зробили на природність, яка проявляється в природних забарвленнях волосся. Помітні, яскраві відтінки також можна зустріти, але надзвичайно рідко: у деяких моделях нестандартного стилю – “Пікс” і креативних образах асиметричного “Каре”.

     

Всі також з моди не виходять каскадні стрижки і “Боб” з видовженими пасмами, укладеними на бік і виразною филировкой.

 

Дівчата, які віддають перевагу короткі волосся, які поспішають відповідати модним тенденціям, будуть приємно здивовані, адже саме цей тип стрижок актуальне в 2017 році.

Модні стрижки 2017 року відрізняються від попередніх сезонів своєї градуированностью та фактурністю.

Актуальні стрижки на довге волосся

Довге волосся, які хоч трохи спадають на спину – мрія практично кожної жінки. З них можна спорудити величезну кількість різних зачісок, починаючи від простих і водночас вишуканих локонів, і закінчуючи екстравагантними укладками в стилі slicked back, які неодмінно зможуть підкреслити і завершити образ своєї господині.

Модні стрижки 2017 на довге волосся, які рекомендують практично всі стилісти:

 • Драбинка.

 • Каскад, як у класичному вигляді, так і в будь-яких варіаціях асиметричної стрижки.

 • Італійка. Цей вид стрижки чудово підійде для дівчат/жінок з рідкісними і тонкими волоссям, так як завдяки своїй структурі додасть зачісці об’єму.

Стрижки на середні волосся

Більшість представниць прекрасної статі обдають середньою довжиною волосся. По суті це найбільш практичний і оптимальний варіант для жінки. Короткі стрижки підходять далеко не всім, а довгі потребують ретельного догляду.

В образах, які були представлені на модних показах, першість віддано саме різних зачісок і стрижок на середні волосся. Градуювання, дрібні і точні зрізи, поголені з одного боку волосся, різноманітні укладання з використанням мусів, лаків або взагалі без нічого, роблять жінку чарівною в будь-якому вбранні, надаючи їй більше природної краси.

Модні стрижки на середні волосся

Прекрасній половині людства, які мають волоссям середньої довжини, варто звернути увагу на модні стрижки 2017:

 • Універсальний “Боб”, який володіє вираженою структурностью і характеризується недбалої укладанням. У моді довгі пасма біля обличчя і плавний знижує перехід до асиметричної форми.

 • Каре з подовженою структурою. Технологія укладання залишається колишньою, тільки зріз в області скронь робиться більш акуратний. Також даний стиль характеризується проділом на бік або укладанням волосся назад і повною відсутністю чубчика.

 • Стрижка в стилі каскад з чубчиком на бік, яка доходить практично до підборіддя і має довгі, акуратно укладені локони.

Модні стрижки 2017 на коротке волосся

Деякі жінки/дівчата віддають перевагу коротким стрижкам, так як вони дуже практичні і не вимагають ретельного догляду.

Як і в попередньому сезоні, модні стрижки 2017 на коротких волоссі – це той самий “Боб” і, звичайно ж, “Піксі”.

Характеризується стиль пікс рідкісної филировкой чубчика з рваними кінцями в поєднанні з чітким проділом пасм. Власницям короткого волосся надається можливість самостійно вибрати зачіску. Чи це акуратно зачесане волосся назад або легка скуйовдженість – не має значення, дівчина завжди буде виглядати чарівно.

Класична варіація боба – нудна і не актуальна в прийдешньому сезоні. Модницям рекомендується використовувати варіант з нестандартними і асиметричними пасмами. Також непогано буде виглядати комбінація боба і вистриженою боку в області скронь або навіть потилиці.

Актуальні стрижки чілок

Дівчатам і жінкам, які обожнюють зачіски з чубчиком, краще всього зупинити свій вибір на простому класичному каре. Причому сама чубчик може бути покладена прямо або ж на бік, вибирати її необхідно безпосередньо в залежності від структури і форми обличчя.

Довгі чубчики, які симетрично покладені на дві сторони, дуже популярні і в більшості випадків підходять будь-якій дівчині. Рекомендується носити такий стиль чубчика зі стрижкою “Каскад”.

Дівчатам з кучерявою структурою волосся слід звернути увагу на довгі чубчики, укладання яких може бути як стандартна (на один бік з розділом посередині тощо), так і асиметрична, а також на структуровано контурні модні стрижки 2017.

Актуальні чоловічі тенденції

Чоловічі стрижки в 2017 році колосально відрізняються своєю стильністю. Але, незважаючи на цей факт, як і в попередніх сезонах актуальною також є класика.

 • Класичні зачіски з чіткими лініями, акуратно укладене волосся з проділом або без нього, невелика довжина волосся (в межах 3-4 см) – завжди і при будь-якій моді зроблять чоловіка стильним.

 • Спортивний стиль зачісок характеризується короткою довжиною. Це універсальний вид стрижок, які підійдуть для будь-якого чоловічого образу. Крім того, вони чудово виглядають як на хлопчиків, так і на дорослих чоловіків.

 • Мілітаризм виділяється східчасто-структурованої стрижкою. Легка недбалість надає своєму господареві мужності і неперевершеності. Актуальною дана стрижка буде також і для діток.

 • Чоловічі зачіски у романтичному стилі чудово виглядають на волоссі середньої довжини. Стрижка може бути акуратно покладена назад або ж на бік.

 • Стиль «Гранж». Це стильове рішення підійде для чоловіків з довгим волоссям. Чудово буде виглядати варіація Гранжу з акуратно поголеними скронями, косою чубчиком. В додаток можна використовувати колорування або ж технологію високого стайлінгу.

Фото стрижок 2017