На території РФ тільки ПАТ «Сбербанк Росії» надає іменні пластикові карти не тільки дорослим клієнтам, але і підліткам. Росіяни з 14 до 30 років можуть оформити унікальну дебетову картку з кредитним лімітом або індивідуальним дизайном. Даний продукт має масу переваг і добре зарекомендував себе серед клієнтів фінансової установи.

Що таке молодіжна карта

Даний продукт банку розрахований на аудиторію трьох віків: від 14 від 18 та від 21 року. Всі молодіжні картки Ощадбанку мають ряд особливостей. Основна їх відмінність – недороге обслуговування, яке складає всього 150 рублів в рік. Отримати пластик можна в будь-якому відділенні ощадбанку, пред’явивши паспорт. Неповнолітні росіяни можуть оформити тільки дебетову, а особи старше 21 року, мають право претендувати на Мастеркард або Візу з кредитним лімітом. Варто відзначити, що банк розглядає за програмою карткового кредитування не тільки працюючих громадян, але і студентів.

Молодіжна дебетова карта Ощадбанку

Даний продукт є дуже вигідним і зручним для школярів або студентів. Доступною молодіжна дебетова карта для громадян стає відразу після отримання паспорта в 14 років. Використовувати гроші, що знаходяться на рахунку, клієнт може на свій розсуд: розплачуватися за покупки в магазинах, інтернеті або знімати готівку в банкоматах. Крім того, можна підключитися до мобільного банку та бонусної програмі «Спасибі».

Молодіжна картка від Ощадбанку оснащується чіпом, тому гроші клієнта знаходяться під надійним захистом. Кошти з рахунку не можна втратити, що характерно для дітей і студентів. Якщо пластик втрачено, можна подати заяву на випуск нового у відділенні фінансової установи. Всі клієнти Ощадбанку можуть використовувати сервер дистанційного обслуговування, оплачуючи баланс телефону або відправляючи переклади, не виходячи з дому. У цього банку найбільша мережа терміналів по всій Росії, тому зі зняттям готівки у власника проблем не буде.

Молодіжна кредитна карта Ощадбанку

Даний продукт додатково передбачає кредитний ліміт, якщо громадянин РФ, який досяг віку 21 року і має прибуток. При цьому отримати пластик можуть не тільки представники працюючої молоді, але і студенти, які отримують стипендію. Клієнт обов’язково повинен підтвердити свій дохід відповідною довідкою. Молодіжні кредитні картки дають власником право отримувати всі бонуси та знижки, які надаються міжнародними системами MasterCard і Visa.

Кредитка має пільговий період, коли за використання позикових коштів банк не нараховує проценти. Якщо власник пластику протягом 50 днів після активації встигне внести гроші на рахунок, то платити потрібно буде тільки за обслуговування, а позика буде безкоштовним. У випадку, якщо клієнт не внесе на рахунок гроші, то переплата за кредитом складе 33,9 %.

Молодіжна карта Ощадбанку з індивідуальним дизайном

При бажанні можна замовити пластик, на якому буде не шаблонне зображення, а унікальне. Індивідуальний дизайн повинен відповідати вимогам банку і пройти модерацію. Робитися такий варіант буде довше, ніж класика. Варто враховувати, що індивідуальна картинка на пластиці, яку обере сам клієнт – платна послуга. Вартість унікального дизайну – 500 рублів. Щоб вибрати картинку, можна зайти на сайт банку або завантажити свій варіант.

Який дизайн можна вибрати для молодіжної дебетової картки Ощадбанку? Фінансова установа перевіряє всі завантажені картинки на предмет відповідності. Не можна випустити пластик з такими зображеннями:

 • державні прапори;
 • фото тютюнової продукції;
 • знімки або карикатури порнографічного змісту;
 • фотографії відомих людей;
 • кадри з кіно та мультфільмів;
 • фотографії з інтернету з захисними знаками авторського права;
 • цифри або букви;
 • зображення посадових осіб;
 • грошові знаки.

Як оформити молодіжну карту Ощадбанку

Якщо вік підлітка 14 і більше років, то він може оформити даний продукт, подавши заяву у будь-якому відділенні банку. Важливо, щоб офіс знаходився в регіоні прописки потенційного клієнта. Через кілька днів після замовлення співробітник фінансової установи подзвонить і повідомить заявника про готовність продукту. Видається за паспортом.

Як отримати молодіжну карту Ощадбанку:

 • Звернутися в підрозділ ПАТ «Сбербанк Росії».
 • Заповнити анкету на випуск пластику.
 • Подати довідки про доходи, якщо заявка подається на кредитку.
 • Отримати готовий пластик через 7-14 днів.
 • Оформити молодіжну карту Ощадбанку онлайн

  Громадянам Росії необов’язково подавати заяву на випуск пластику особисто. Відправити анкету можна через офіційний сайт установи, а повідомлення про готовність отримати на телефон у вигляді СМС-повідомлення. Заявки на кредитки розглядаються протягом двох днів. Оформлення молодіжної карти Ощадбанку онлайн з унікальним дизайном займе більше часу, ніж класичної дебетової або кредитної. Першим ділом банк перевірить зображення на відповідність правилам, після чого залишиться почекати, коли пластик випустять.

  Умови молодіжної карти Ощадбанку

  Юнаки та дівчата залишають виключно позитивні відгуки про даному продукті, адже продукт випускається на лояльних умовах, головне – щоб вік клієнта був 14-25 років. Термін дії – 3 роки, після чого можна перевипустити пластик безкоштовно. Замовити можна пластик класику або з унікальним дизайном. Всі інструменти оснащені чіпом і підходять для покупок в інтернеті і відносяться до систем «Mastercard» або «Віза».

  Умови молодіжної карти Ощадбанку наступні:

  • обслуговування 150 рублів на рік (дебетові), 750 рублів (кредитні);
  • термін дії – 3 роки;
  • перевипуск при втраті платний – 150 рублів;
  • можна підключитися до бонусної програмі «Спасибі»;
  • доплата за унікальний дизайн – 500 рублів.

  Вартість молодіжної карти Ощадбанку

  Для кожного потенційного клієнта важливо знати ціну продукту Віза Класік для студентів і школярів, перш ніж подати заявку на оформлення. Інформація про те, скільки коштує молодіжна карта Ощадбанку, розміщена на офіційному сайті фінансової установи. Випускається пластик безкоштовно, оплачувати потрібно тільки річне обслуговування 150 рублів. Якщо вибраний продукт з кредитним лімітом, то тариф – 750 рублів в рік. Дебетова Віза Класик з індивідуальним дизайном випускається за 500 рублів.

  Скільки робиться карта Ощадбанку молодіжна

  Даний продукт випускається, як і інші класичні – протягом 14 робочих днів. Скільки часу робиться молодіжна карта Ощадбанку з унікальним дизайном – залежить від регіону оформлення заявки. Пластик виготовляється в Москві і доставляється в потрібний підрозділ банку поштою Росії, тому чекати доведеться довше, ніж стандартну, на 5-10 днів.

  Який пільговий період з молодіжної кредитної карти

  Якщо картка має кредитний ліміт, то позичальник має право розпоряджатися коштами, без нарахування відсотків протягом 50 днів. Умовно пільговий період карти Ощадбанку ділять на платіжний (30 днів), коли позичальник здійснює покупки і розрахунковий (20 днів), коли користувач вносить гроші на рахунок. У разі несплати боргу в строк банк нараховує відсотки за кредитом у розмірі 33,9 % річних і встановлює мінімальний платіж 5 % від суми боргу. Молодь залишає про продукт позитивні відгуки, адже він є унікальним і дає багато можливостей власнику.

  Чим відрізняється молодіжна карта Ощадбанку від класичної

  Багато хто не розуміють, які особливості притаманні цьому продукту банку, однак він має масу особливостей. Основні відмінності молодіжної карти Ощадбанку від класичної:

  • можливість оформлення з 14 років;
  • обслуговування всього 150 рублів в рік;
  • для оформлення пластику з кредитним лімітом можна надати довідку про зарплату, так і документ про нарахування стипендії.

  Відео: бонуси Спасибі молодіжної на карті

  Відгуки про молодіжної карті Ощадбанку

  Арсеній, 22 роки

  У мене власний пластик з’явився вже в 14 років. Батьки переводили на нього невеликі суми, щоб контролювати мої витрати. Потім я отримав картку 18 +, щоб отримувати стипендію, а в 21 рік банк запропонував мені кредитний ліміт 20 тисяч рублів, як постійному клієнту. Для студентів – це незамінний варіант.

  Євгенія, 19 років

  Оформила цю молодіжну карту Ощадбанку відразу, як вступила у ВУЗ, щоб отримувати на неї стипендію. Дуже задоволена, що замовила пластик в Ощадбанку. Обслуговування коштує всього 150 рублів, а можливостей безліч. Доступні покупки через інтернет, автоплатеж на стільниковий і особистий кабінет, де все відстежується.

  Єлизавета, 20 років

  Я отримую на молодіжну карту Ощадбанку стипендію та перекази від батьків. Дуже подобається використовувати її, адже обслуговування недороге, а маса плюсів. За покупки нараховуються бонуси, готівку можна знімати безкоштовно у всіх терміналах цього банку, велика частина яких працює 24 години в добу.