Молодята – як солодко звучить це слово, адже молодята означає тільки що обручившаяся пара, тобто прямо після Загсу, де вони відповіли позитивно на питання, чи готові вони любити й оберігати одне одного. Хто хоч раз був на весіллі знає, наскільки це зворушливо і красиво, що без сліз не поглянеш, без сліз щастя, звичайно. З Рагсу молода пара зазвичай приїжджає на торжество. Крім гостей молодих обов’язково повинні зустрічати з Рагсу батьки, і не з порожніми руками, а зустрічають з караваєм.

Зустріч батьків з короваєм після Рагсу

Батьки зустрічають молодих після Рагсу з короваєм майже на всіх весіллях, ця традиція сягає корінням в далекі часи. Коровай символ достатку і благополуччя майбутній сім’ї, а його прикраси теж мають свою символіку. Хотілося б детальніше зупинитися на правилах зустрічі з короваєм.

Першим ділом перед зустріччю молодих після Загсу готують гостей. Їх вибудовують живим коридором і дають в руки монети і крупу. Гостям необхідно показати, як правильно зустрічати після Загсу молодих і кидати монети і крупу щоб не догодити молодим в око, а нареченій не зіпсувати зачіску, коли молодята будуть йти цим коридором до батьків. За традицією, коровай повинна тримати мама нареченого, а мама нареченої стояти поруч. Тато нареченого або нареченої тримає в руці піднос на якому стоять бокали для молодят, наповнені прохолодним напоєм, а саме брусничним соком. Батьки кажуть свої побажання молодятам, слова напуття, поради молодятам і привітання, потім пропонують відламати шматочок короваю.

Як привітати молодят і який подарунок їм подарувати?

Зазвичай молодятам на весілля не дарують оригінальних подарунків, частіше це сервіз, побутові прилади, ну і слова вітання звучать якось заїжджено. Але насправді привітати молодих оригінально і незвично цілком можливо, головне проявити фантазію. Якщо ви не володієте, то ми вам підкажемо, як оригінально привітати молоду пару і щоб подарунок їм точно запам’ятався.

  • По-перше, слова вітання, їх необхідно продумувати заздалегідь. Багато читають слова вітання з листівок, або вигадують на ходу, все виходить зім’ято і якось сухо. Але якщо продумати свої слова для молодих задовго до весілля, і постаратися зробити це оригінально, то будьте впевнені вас точно будуть слухати, затамувавши подих.
  • По-друге, існує три правила вітальній промові на весілля або ювілей. Це: щирість, стислість і делікатність. Головне, побажання має бути від душі, викликаючи зворушливі сльози, тим більше є під вінець йдуть ваші рідні люди. Нікому не захочеться слухати півгодинну промову, тому ваше побажання має бути нетривалим. І не варто згадувати минулий особисте життя молодої пари.

Тепер обговоримо оригінальні подарунки. Ви можете подарувати молодим туристичну путівку, куди вони можуть відправитися після весілля. Звичайно, якщо вам дозволяє ощадна книжка дарувати такі презенти, адже такий подарунок можуть зробити тільки батьки. Дарувати автомобіль теж можуть тільки батьки, ну або друзі, які мають на своїй книжці не один мільйон рублів.

До речі, якщо ви думаєте, що дарувати гроші на весілля це не є оригінальним способом, то ви просто не знаєте, як саме дарувати гроші. Звичайно, поклавши їх у конверт, а конверт опустивши в скриньку з красивими прикрасами, то тут оригінальністю не пахне, але ж можна дарувати гроші по-різному, наприклад, у вигляді грошового дерева.

Будь-яка наречена пара по закінченню урочистостей заслуговує романтичну шлюбну ніч, а ви можете її подарувати. Забронюйте в шикарному готелі номер для молодих, прикрашений в романтичному стилі.

Якщо у нас з якихось причин немає коштів на ощадній книжці, і ви не в змозі піднести молодим гарний презент, ви можете зробити молодим і гостям сюрприз своїми руками, своїм талантом, наприклад, прочитати вірш з напуттям на щасливе життя або заспівати пісню.

Танець молодят

Після основного урочистості гостям прийнято дарувати танець молодят. Раніше танець для молодят мав на увазі вальс, але сьогодні ця традиція вже не актуально, танець молодят може бути у різних танцювальних стилях. Але все ж найчастіше пари воліють дарувати гостям романтичний танець молодят. Закохані свій перший танець молодят готують набагато заздалегідь, хтось наймає хореографа, а хтось намагається справлятися своїми силами.

Звичайно хореограф зможе поставити вам приголомшливий танець молодят і дати слушні поради молодятам, але коштувати це буде недешево. А придумати самостійно прості рухи нескладно, знову-таки необхідно проявити фантазію. Головне, щоб перший танець молодят відображав їх стиль. Якщо пара експресивна, то танець молодят повинен бути таким же, наприклад, танго. Загалом перший спільний проект закоханих – це танець молодят, і до нього необхідно старанно підготуватися.

Номер для молодят

Першу шлюбну ніч молодята повинні провести романтичний і наодинці, а не в квартирі, де живуть інші родичі. Якщо у вас немає власної квартири, де можна усамітнитися, для першої шлюбної ночі ви можете зняти номер для молодят в готелі. Сучасні готелі пропонують нареченим безліч номерів, які прикрашені у весільному стилі. Але все ж краще заздалегідь домовитися з персоналом готелю, про те які прикраси для вас будуть приємні, а які ні. До речі, якщо ваш банкет проходить в ресторані при готелі, то дуже часто номер для молодят пропонують безкоштовно в якості приємного бонусу. Але тут, звичайно, вибрати прикраси та іншу атрибутику не вдасться, а доведеться задовольнятися тим, що є.

День, коли ваша дочка йде під вінець, а син стає главою сім’ї, важливий не тільки для молодих, але і для їх батьків. Важливо зробити цей день щасливим і незабутнім. Приголомшливе оформлення столу молодят, прикраса залу та кортежу – це все важливо, але все ж дрібниці, порівняно з теплотою слів і привітань батьків, друзів і гостей.