Зараз почнеться чари! Ти дізнаєшся, що таке швидке і ефективне схуднення. Якщо дотримуватися наші правила, можна швидко постройнеть до Нового року, не набрати жодного зайвого кілограма за свята і продовжити схуднення після них!

Ніхто ніколи не зважує, скільки за фактом може з’їсти, довго сидячи за столом під час новорічних і різдвяних гулянь. Як правило, ці цифри жахають: людина в середньому за одне застілля з’їдає від 900 м до 1 600 р їжі! Страшно уявити… А адже обсяг шлунка людини — 2 складених кулачка, тобто 500 мл

А якщо враховувати, що застілля розтягується в часі і алкоголь зазвичай ллється рікою на таких бенкетах, то навіть не хочеться думати, скільки зайвого можна набрати всього за пару днів.

Як не переїдати

Чому ми переїдаємо? Це часто обумовлений психологічною залежністю від їжі і звичками, які нам прищепили в дитинстві: якщо не доїси, будеш поганою дівчинкою. Також до переїдання схильні ті, кому не вистачає вітамінів, мікроелементів і інших корисних речовин! Так що регулярно споживай фрукти, особливо гранати, лимони, ківі і банани.

ПЕРЕВІРЕНІ ПОРАДИ

 • Кефір з корицею
  За годину до того, як сідає за стіл, випий 1 стакан нежирного кефіру, додавши в нього 1 ч. л. кориці. Запах кориці істотно знижує апетит, шлунок заповнюється, нестерпне відчуття голоду і порушення перед прийомом їжі зникає. Якщо зовсім не любиш кефір — заміни його йогуртом!
 • Зелена тарілка
  Застели тарілку великими листям салату. Так тобі завжди буде здаватися, що тарілка повна, і не захочеться більше накладати собі смачненького. Тим більше листя салату наприкінці застілля можна і пожувати: ніяких зайвих калорій, тільки корисні речовини в його складі!
  Це можна пояснити процесами, що відбуваються у головному мозку. Дивлячись на порожню тарілку, її хочеться заповнити, як тетріс: трохи їжі в кожне вільне простір. Цим трюком я точно скористаюся під час свят!
 • Свіже дихання
  Тобі допоможуть зубна паста і щітка або м’ятна жуйка! Коли ти відчуваєш, що ось-ось переїси, дієтологи радять піти почистити зуби або пожувати жувальну гумку.
  Частинки їжі, що застрягли в зубах, дратуючи смакові рецептори і «запрошують» нас ще поїсти.
 • Пояс на талії
  Одягни модний пояс, збираючись на свято. Як тільки він почне тиснути під час застілля, це сигнал для організму — все, годі!
  Якщо під твоє плаття пояс не зовсім підходить, можеш зав’язати під одягом тоненьку ниточку. до речі, цей спосіб провокує швидке схуднення живота при щоденному використанні!
 • Чарівні прилади
  Спробуй взяти вилку в незвичну для себе руку, наприклад, якщо зазвичай їж правій, ліву. Повір, тобі буде вкрай незручно, в результаті ти з’їси набагато менше.
  Завдяки цьому способу ти звернеш увагу на те, що робиш, і усвідомлено проконтролюєш кількість їжі, яка потребишь за столом. Перевірено не раз!
 • Ці поради дійсно на вагу золота для тих, хто стежить за фігурою або тільки націлився цим зайнятися. Ними можна користуватися кожен день! Ти поразишься результатами, впевнена. Ще один момент: при такому контролі за кількістю з’їденого можна їсти практично що завгодно! Навіть солодощі в розумних кількостях… Це чудо!

  Ще один маленький трюк в подарунок. Пам’ятаєш щіпку кориці, яку потрібно кинути в склянку з кефіром? Вона пригнічує апетит завдяки своєму приємному запаху.

  Капнувши на хустку пару крапель ефірного масла кориці, ти гарантовано вбережеш себе від переїдання під час святкової вечері! Аромат зробить свою справу, варто лише зрідка вдихати цей пряний різкуватий запах, і бажання немилосердно об’їдатися відступить…

  Будь ласка, передай цю статтю своїм подругам! Ти допоможеш їх величезну послугу і порадуєш знуджені під час дієт серця.

  Джерело