Здавна дзеркало зараховували до категорії містичних предметів. Наші предки користувалися даним приладом для ворожінь і проведення змов. Вони вважали, що дзеркало накопичує негативну енергію від усіх, хто коли-небудь розглядав в ньому своє відображення. Вважається, що брудне дзеркало таїть у собі нещастя і хвороби, і може принести їх додому.

Тому в минулому наші предки вважали за краще не подавати цей предмет інтер’єру в якості подарунка, а деякі навіть не встановлювали дзеркала у власних будинках. А зараз ситуація змінилася, і дані предмети можна зустріти в кожному будинку або квартирі. Але багато як і раніше вважають, що дзеркало — це поганий подарунок.

Саме тому ми вирішили розібрати це питання більш детально у матеріалі нижче, і розповісти, кому можна дарувати представлений предмет.

Можна дарувати дзеркало жінці

Зміст статті

 • Можна дарувати дзеркало жінці
 • Як дарувати дзеркало на День Народження
 • Дарують дзеркало на весілля
 • Як усунути негативну енергетику подарунка

В минулому наші предки розповідали міф про те, що якщо часто милуватися своїм відображенням у дзеркалі, то прилад швидко забере в себе всю красу і молодість. Це лише міф, і жодних підтверджень йому не існує. Але багато хто продовжує відчувати незрозумілий страх перед гладкою, дзеркальною поверхнею.

Можна дарувати дзеркало в подарунок жінці? Для представниць слабкої статі, міні-дзеркальце, що зберігається в дамській сумці, є дуже інтимним предметом. З огляду на сказаного, жінки з особливою увагою підходять до вибору кольору, дизайну, форми та інших деталей. І вирішувати, чи можна піднести дзеркало дівчині в подарунок будете тільки ви.

Але якщо ви мало знаєте дівчину, то рекомендується утриматися від подібних подарунків. Він може бути сприйнята неправильно, а, можливо, і зовсім виявиться марним для нової власниці. Адже дизайн може не припасти їй по душі.

Увага! Передаровувати дзеркала категорично заборонено, оскільки подарована повторно річ може негативно вплинути на нового власника.

Як дарувати дзеркало на День Народження

Можна дарувати дзеркало в подарунок на День Народження? Перед тим як зробити подібний сюрприз імениннику, необхідно з’ясувати, чи готовий він прийняти дзеркальце в якості подарунка, т. к. з цим предметом пов’язано багато містичних історій. Якщо прилад виявиться невеликого розміру, то прийняти його буде радий практично будь-яка людина, оскільки йому легко знайти застосування.

Збираючись зробити подарунок, потрібно звернути увагу на забобонність людини, у якого незабаром буде торжество. Якщо його турбують подібні речі, то потрібно провести якийсь ритуал очищення. Зробити це можна власноруч в домашніх умовах, і для виконання потрібно дотримуватися наступної послідовності дій.

 • Промити дзеркальну поверхню проточною водою.
 • Висушити дзеркальце, а потім обернути його темною тканиною.
 • Розмістити предмет в шафі на 14 днів.
 • Важливо! Діставати прилад раніше категорично заборонено умовами ритуалу.

  Після виконання зазначених вище дій предмет може бути піднесений імениннику в якості подарунка.

  Чому не можна дарувати дзеркало? Якщо ви не впевнені, що людина оцінить такий жест і буде в захваті від отриманого презенту, краще подарувати йому іншу річ. Благо на ринку в даний час можна знайти масу корисних і цікавих дрібничок.

  Дарують дзеркало на весілля

  Весілля — це довгоочікувана подія для молодих, і на торжестві просто не може бути негативу. Чужа енергетика стане далеко не кращим супроводом презенту. Тому, якщо ви бажаєте піднести молодятам саме дзеркало, потрібно скористатися вже описаним в інформації вище ритуалом, для позбавлення від негативу предмета.

  Крім того, існує кілька речей, які категорично заборонено дарувати нареченому і нареченій. У цей список входять:

  • Прикраси;
  • Годинник;
  • Гаманець без грошей;
  • Посуд.

  Дзеркальце невеликого розміру навряд чи можна назвати бажаним подарунком на одруження. А ось великі екземпляри сподобається далеко не всім. Тому рекомендується задуматися про подарунок заздалегідь і пошукати більш відповідний варіант для весілля.

  Ну а якщо ви все-таки вирішите зупинитися на дзеркалі, то обов’язково проведіть ритуал очищення. Крім того, купуючи цей прилад для винуватців торжества, порадьтеся з ними, і дізнайтеся, яку саме модель молоді хотіли б бачити у своїй квартирі після весілля.

  Як усунути негативну енергетику подарунка

  Мало хто розуміє, як видалити негативну енергетику з подарованого дзеркала. Багато чого буде залежати від людини, вручив подарунок. Якщо його наміри були чисті, то все в порядку, і очищення проводити не потрібно. Але все ж, рекомендується з’ясувати історію подарованого предмета.

  Увага! Категорично заборонено дарувати, приймати в дар дзеркала, які перебували в кімнатах, де сталося вбивство, і використовувані чаклунами для проведення ритуалів. Крім того, не можна презентувати вже використовувані раніше іншими людьми предмети або прилади, що передаються у спадок в якості сімейної реліквії.

  Якщо подарунок вам підносить погана людина чи люди, з якими у вас натягнуті стосунки, краще поберегтися. Від презенту необхідно відмовитися, а якщо ж ви взяли його, то не потрібно виглядати в нього. Також можна позбутися вироби, просто прихопивши його подалі від будинку.

  Також існує два додаткових ритуалу очищення.

 • Промивка дзеркала проточною водою.
 • Потім слід покласти його на гладку площину і полити святою водичкою.
 • Після закінчення трьох діб вода зливається, і дзеркало стає безпечним для використання.
 • Другий ритуал виглядає наступним чином.

 • Промивка речі водою.
 • Упаковка в щільно закривається коробці.
 • Після приміщення в тару потрібно повністю засипати дзеркальну бік сіллю.
 • Дзеркало має пролежати в коробці протягом тижня.