Для багатьох батьків актуальне питання про те, чи можна доношувати речі після чужу дитину. Діти дуже швидко виростають, тому залишається багато практично нової одягу, яку часто передають у спадок або дарують знайомим малюкам. Існують навіть дитячі секонд-хенди. Чи Не небезпечно одягати дитину в чужі речі?

Думки з цього приводу різні. Досвідчені мами вважають, що доношувати одяг іншої дитини цілком припустимо, але тільки при дотриманні деяких рекомендацій.

Коли одягати чужий одяг категорично не можна

Не варто користуватися речами хворих дітей, а тим більше померлих. Такі предмети будуть мати негативною енергетикою, яка може нашкодити здоровій дитині. Це відбувається не завжди, але краще не піддавати ризику юне створіння.

Не слід купувати дитячий одяг в секонд-хенді. Роблячи подібні покупки, батьки нічого не знають про минулих володарів речей. Нехай краще гардероб малюка буде невеликим, але складається з нових предметів.

Не треба захоплюватися одягом, перешитой з дорослих речей чужої людини або родича з важкою долею. Вона носить сильний відбиток прожитих років, не завжди наповнені щастям і позитивом. Для крихт зі слабкою енергетикою це може бути небезпечно.

Не треба користуватися речами, виготовленими кустарним способом невідомим майстром. Стан і настрій під час роботи обов’язково відіб’ються на його працях. І не факт, що цей час добре почувався. У той же час цінуються предмети, зроблені люблячими руками. Шкарпетки, пов’язані доброю бабусею, платтячко, вишите рідною матір’ю, огорнуть чадо теплом і турботою.

Не рекомендується купувати одяг у недоброзичливих продавців. Чим більше вона перебувала у них в руках, тим більше в ній негативних властивостей. Дитячих магазинів сьогодні дуже багато, тому завжди можна знайти усміхненого і доброзичливого продавця.

Коли одягати чужий одяг допустимо

У великих сім’ях не рідко молодші діти доношують предмети з гардеробу старших. Подібна міра економії нічого страшного не означає. Але важливо врахувати те, що речі чада з сильним характером, звиклого до позиції лідера, будуть впливати на особистість більш слабких малюків.

Народна мудрість оповідає про те, що одяг, яка просякнута рідний енергетикою, здатна захистити крихт від шкідливого впливу навколишнього світу і злих помислів. На Русі в кожній родині було заведено мати одну сорочку для хрещення. Вважалося, що накопичена в ній енергія всього роду створює навколо нового члена сім’ї невидимий бар’єр від пристріту і темних сил.