М’які книжки для найменших від німецького бренду Fehn

Мякі книжки для найменших від німецького бренду Fehn«Ніколи не буває надто рано, щоб заохочувати любов до книг», — вважає компанія Fehn, знаменитий німецький виробник іграшок і аксесуарів для самих маленьких. З цим висловлюванням неможливо сперечатися. Звичайно, книжки для немовлят схожі на звичайні книги тільки формою і набагато більше нагадують іграшки-брязкальця, проте сам процес перегортання сторінок і знаходження на них чогось цікавого обов’язково запам’ятається дитині, і в майбутньому, коли він візьме в руки іншу, вже призначену для читання книгу, сприятиме виникненню приємних асоціацій.

 • Веселі звірята ознайомлюють малят із навколишнім світом!
 • Веселі звірята ознайомлюють малят із навколишнім світом!

  Майже у всіх дивовижних колекціях компанії Fehn є одна або кілька яскравих книжок з різними розвиваючими елементами. У кожної є об’ємні м’які деталі, дзеркальце, шуршалку і пищалка, у деяких зустрічаються міні-прорізувачі. А ще всі вони передбачають кільце або пару стрічок, що дозволяють кріпити іграшку на каркас ліжечка або коляски. Колірне оформлення виробів теж продумано: кольори розподілені блоками, створюючими помітний контраст, крім однотонного забарвлення зустрічаються смужку, горошок, ромби, квадрати і флористичний візерунок.

  Для більш близького знайомства з цими веселими книжками-малятами (їх розмір — 11?11 см) наведемо кілька моделей приклад:

  • «Собачка» Holiday. Милий Клод, герой цієї колекції, дуже любить подорожувати, тому на першому розвороті на малюка чекає смішний автомобіль. Також у книжці є деревце, адже це один з найбільш часто миготять об’єктів за вікном автомобіля. Основні кольори гами — блакитний, світло-зелений, помаранчевий і червоний. Сам Клод світло-сірий, і він радий запропонувати пом’яти свої довгі вушка.
  • «Ведмедик» з Ocean Club. Це справжній моряк, і він із задоволенням запрошує малюків в захоплюючу далеке плавання. Мишко, що пропонує потиснути йому лапку, одягнений у червоно-білу тільняшку, таку ж, як вітрило на його яхті. Сама яхта темно-синя, як глибоке морське дно, і прикрашена білим горошком, що нагадує бризки хвиль. Ще в цій книжці є великий червоний якір — дуже важлива деталь корабля.Мякі книжки для найменших від німецького бренду Fehn
  • «Зайчик» з 70’s Classics. Це одна із самих яскравих і різнокольорових колекцій, її герої по своєму оформленню відсилають до 1970-м. до Речі, Зайчик, чиї вушка на обкладинці так і хочеться потискати, тут не один — на другому і третьому розворотах сховалися собачка і пташка, такі ж доброзичливі і строкаті. У цій книжці малюк зможе потримати за ручку сумочки і познайомиться з таким корисним приладом, як компас.Мякі книжки для найменших від німецького бренду Fehn

  Ці та інші дитячі книжки від Fehn можна знайти на сторінці http://spok.ua/first-books-toddler/c99273/ інтернет-магазину Spok.