Багато вважають, що подорож по Європі – це заняття не з дешевих. Однак якщо знати, на чому заощадити, то можна відпочивати в Європі за прийнятну ціну.

Перше правило дешевого подорожі по Європі – не купувати туристичну путівку. Навіть якщо ви боїтеся самостійно подорожувати, то спробуйте пересилити себе. Ви відразу ж помітите, як це рішення відбилося на вашій кишені. Придбати самостійно квитки на літак і забронювати готель просто. Для цього потрібен лише вихід в інтернет.

Постійно шукайте акції та знижки на будь-який товар і послугу. В Європі це не рідкість. А, значить, ви можете придбати з великою знижкою квиток або навіть забронювати хороший готель. Крім того, квитки на літак всередині Європи коштують значно дешевше квитків на поїзд, і навіть на автобус.

Між містами Європи найдешевшим способом пересування вважається автостопом. В Європі представлений вид переміщення поширений і популярний. Тому ви можете бути впевненими, що люди вас підберуть. Це абсолютно безпечно, так що не варто згадувати різні європейські фільми жахів. Від вас потрібні мінімальні знання мови, щоб домовитися з водієм.

Економимо на житло

На проживанні в Європі теж можна заощадити. Для цього вибирайте для зупинки не готелі та хостели. Хостели являють собою якісь подібності гуртожитків. Там ви знайдете все що потрібно, і при цьому заощадити гроші.

Зараз набирає обертів таке віяння як коучсерфінг. Якщо скористатися представленими ресурсом, то можна взагалі отримати безкоштовне проживання. Суть коучсерфінгу полягає в тому, що люди з різних країн надають житло туристом на пару ночей. Деякі можуть запропонувати безкоштовно переночувати, деякі можуть попросити трохи допомогти по дому, а хтось попросить оплатити їх бензин. Це дуже зручно, адже можна заощадити на проживанні.

В європейських країнах не рекомендується їздити на громадському транспорті. Тут він коштує занадто дорого. Основні визначні пам’ятки, як правило, зосереджені в центрі міста. Тому будьте готовими пройтися, і заощадити таким чином.

Якщо варіант з ходьбою вас не влаштовує, то можна орендувати велосипед. Це дешево і поширене в європейських країнах.

Остання порада – не замовляйте екскурсії. Або самостійно оглядайте пам’ятки, або скористайтеся спеціальною безкоштовною екскурсією. Її проводять добровольці в більшості європейських країнах.