Весілля є найважливішим подією для будь закоханої пари. Це початок нової сім’ї, вістку про вічні почуття, про любов і турботу, клятви у вірності і обіцянку бути завжди разом. Такий день просто не може не бути святом. Відсутність грошей не повинно бути причиною, щоб відкласти весілля.

Допустима економія

Заощадити дуже легко можна на місці. Ресторани коштують надто дорого, проте антураж, який природа створює на галявині в лісі, біля річки або ж в інших місцях набагато привабливіше і не варто нічого зовсім.

Другим варіантом є вбрання. Не варто спливати слиною при вигляді костюма або плаття від відомого дизайнера. Хороша тканина і правильно вибраний кравець створять твір мистецтва за копійки і в точності по фігурі молодят.

Варто активно користуватися знижками, не потрібно обмежувати розпитати знайомих, може в когось залишився дисконт з салону, кафе або ж з місця оренди авто, вони допоможуть зберегти пристойну суму в гаманці. Активно користуватися варто також послугами своїх друзів, не потрібно звертатися в салон краси, якщо подруга професійно робить манікюр. Природно, це теж буде не безкоштовно, але економія на обличчя.

Обов’язкові витрати

Тим не менше, свято має бути якісним, є те, на чому не можна економити при організації весілля. В першу чергу це краса. Не обов’язково аксесуари, вбрання, автомобілі та місце проведення повинні бути дорогими, але вони обов’язково повинні бути привабливими, а значить ціна не повинна бути визначальним чинником.

Ні в якому разі не можна економити на їжі та напоях. Навіть якщо вирішено зробити весілля без спиртного або з мінімальною кількістю, соків, мінералки і газованої води повинні бути більш ніж достатньо, після танців і від спеки гості багато п’ють. Не повинно бути голодних, їжа смачна і ситна повинна покривати весь стіл, якщо немає грошей на ресторанні страви, слід підключити до готуванні всіх близьких родичів.

Не можна економити на весіллі пам’яті. Мова йде про фото і відеозйомці. Професійний фотограф і оператор здатний проробити дірку в бюджеті, але саме від його досвіду і таланту залежить те, якою весілля залишиться у віках. Чи наречений з нареченою з червоними особами сільських людей або ж вони, немов королівські особи, постануть в альбомі.

Весільна церемонія здатна вкластися в будь-який бюджет, найголовніше зробити свято для себе. Покладатися при витратах потрібно не на поради рідних або друзів, а тільки на особисті побажання, таким чином, буде зекономлено дуже багато грошей і подія вийде чудовим.