Ремонт для деяких це страшне слово, яке несе за собою безліч грошових витрат. Але коли прийняли рішення і пішли на цей крок, то відступати нікуди, тільки вперед. Ясна річ, що кожен для себе завжди намагається десь скоротити свої витрати і ремонт тому не виключення. Але все ж, перш ніж заощаджувати в процесі ремонту, задумайтеся чи можна це робити саме тут?

Немає економії в процесі ремонту:

  • Якщо ви маєте в своєму розпорядженні фінансовими коштами і мають намір почати роботу з технічного дизайнера, то це дуже правильний хід. Завдяки послуг цього фахівця ви з легкістю зможе розписати всі майбутні витрати, дотримати потрібну кількість на той чи інший процес. А найголовніше в процесі співпраці з цією людиною у вас голова буде боліти тільки за одне, це за те чого ви хочете. А завдання дизайнера викласти це в креслення і плани майбутніх робіт.Технічний дизайнер розпише всі, починаючи від видалення старих шпалер, закінчуючи придбанням меблів, але потрібно розуміти, що за свої послуги він і вимагає чималих витрат. Так середня вартість послуг такого фахівця становить приблизно 1200 рублів за квадратний метр. Якщо ваша фінансова подушка дозволяє такі витрати, ваш ремонт буде вам тільки в радість.
  • Якщо ж всі проектування плануєте покласти на власні плечі – тоді варто почати з плану свого житла. Потрібно накидати проект будинку або тієї кімнати, де потрібно виконати ремонтні роботи та накреслити те, що хотілося б отримати в результаті.
  • Не поспішайте відразу бігти і купувати всі будівельні матеріали поки не визначилися з бригадою, яка буде виконувати роботи. Це принаймі ті хлопці, на яких не варто економити ніколи.Професіонал знає свою справу і знає собі ціну, але при цьому така бригада чітко виконає всі завдання. Які перед ними ставляться, чого не можна сказати про дешеві фахівцях, які парою в процесі ремонту вперше виконують ту чи іншу процедуру, але при цьому беруть в рази менше за свої послуги.
  • Так само не менш важливим питанням в ремонті вважається заміна того, що в подальшому тягне безпеку і цілісність вашого майна і майна сусідів. Мова йде про заміну проводки, каналізації і тепло-обладнанні. Ці завдання варто ставити лише спеціалізованим конторам, які мають дозвіл на свою діяльність і при цьому виконають всі роботи згідно букви закону.
  • Наступне, на чому категорично заборонено економити – це вирівнювання стін, підлоги і стелі. Почнемо з того, що це одні з найбільш трудомістких і непростих процесах, повторна реконструкція яких дуже небажана. Якщо це робити, то грунтовно і на десятиліття.
  • В принципі це основні критерії, які потрібно врахувати при плануванні ремонту. Що ж на рахунок матеріалів, той тут не обов’язково купувати найдорожчі і гучні бренди. Парою вони себе зовсім не окупають. На ринку будівельних матеріалів безліч аналогів, які взаємозамінні, але при цьому мають значно низькі ціни, які ніяк не позначаються на якості.