Сьогодні життя змушує багатьох економити. Це прагнення деколи просто заводить в глухий кут. Бажання заощадити на чомусь призводить до того, що ми обмежуємо себе у надзвичайно важливі речі, самі того не підозрюючи. Батьки практично закривають очі на свої потреби, коли мова заходить про утримання дітей.

Безумовно, розумна економія має місце бути, але як не втратити ці рамки і не вийти за межі розумного. Постійне обмеження себе, в чому або, може негативно позначитися на психологічному здоров’ї людини, а в особливості, якщо мова йде про психологічне здоров’я вагітної жінки, тут обачним потрібно бути подвійно. Адже мова вже йде не про одну людину, а фактично про двох. Майбутня мама повинна, побут оточена тільки радісними подіями і позитивними емоціями.

Економити не можна:

  • На собі коханій.

Вагітні жінки, а також молоді мами, особливо ті, які перебувають у декретній відпустці, всіляко намагаються економити, а саме перше, що їм приходить в голову, що потрібно економити на собі. Чоловікові сорочку, дитині іграшку, в квартиру сковорідку, от і все, на себе вже грошей просто не вистачає, адже потрібно і щось відкласти. Спочатку не правильний розподіл сімейного бюджету. Вся сім’я в порядку і достатку, коли мама почуває себе добре. В «цікавому» положення радуйте себе маленькими дрібничками, які потім ви собі не зможете дозволити, купуйте смішні футболки з принтами на животику і влаштовуйте фотосесії. Іншого шансу може не бути.

  • На враженнях.

Враження, це те, що залишиться з вами на все життя. Наворочений смартфон, інтелектуальний телевізор, розумний холодильник не прослужить вічно, а ось про прогулянці всієї сім’ї за місто, цікавій подорожі в зоопарк або захоплюючої поїздки на море враження залишаться на роки. Поцікавтеся у людей, які прожили набагато більше часу, ніж ви, про що вони найбільше жалкують, про не купленому предмет ужитку, або ж про те, що в свій час не подорожували, не відкривали для себе нові куточки планети.

Коли народиться дитина, в перший час ви вже точно не зможете нікуди подорожувати, а коли підросте маленький мандрівник, це буде вже зовсім інший вид відпочинку.

  • На самоосвіті.

Це не тільки про отримання вищої освіти або додаткового, мова йде про різноманітних тренінгах, курсах і семінарах. Час очікування дитини саме підходяще, для прочитання давно запланованих книг, або ж навчання вишивання або в’язання.