Напевно, кожній жінці, та що там, напевно, кожна жінка стикалася з такою проблемою, що шафа тріщить по швах від кількості одягу, а одягни просто нічого. Витрачати астрономічні суми на придбання речей, які потім не куди чи не буде до чого одягнути немає ніякого сенсу. Але в гардеробі кожної жінки повинен бути визначений перелік речей, на вартість яких як раз і не варто економити. Це так звані базові речі, які з багатьох поєднуються і підходять до всіх подій.

У гардеробі кожної жінки повинні бути:

  • Біла сорочка. У вашому гардеробі може бути скільки завгодно блузок і сорочок різноманітного кольору і покрою, або ж ви не є прихильниками цього виду одягу, але біла класична сорочка просто зобов’язана бути.
  • Верхній одяг. Навіть якщо ви прихильниця спортивного стилю одягу, у вас обов’язково має бути вовняне суворе пальто, бажано нейтрального кольору. Ідеально підійде бежеве, сіре, біле або чорне пальто. Це не означає, що вам необхідно носити тільки строгий стиль в одязі, але воно повинно бути, так як виручить вас в будь-якій ситуації, вигідно представивши володарку, підкресливши її стиль.
  • Аксесуари. Якісна шкіряна сумка – просто візитна картка будь-якого стилю. На цьому аксесуарі вже точно не варто економити, адже стиль прихований саме в дрібницях.
  • Туфлі. Якщо пам’ятаєте серіал «Секс у великому місті» там головна героїня просто була фанатиком взуття. Вона вибирала до дешевого сукні брендове взуття. І як не дивно вона була абсолютно права. Взуття повинне бути стильним, зручним, якісного і надійного.

    Крім усього іншого, якісна зручне взуття, це ще й запорука вашого здоров’я, ну а на чому іншому, а на здоров’ї економити вже точно не можна. Це що стосується якості, а ось за стилем, то класичні туфлі – човники на шпильці – повинні чекати свого відповідного випадку.

  • Прикраси. Це саме той випадок, де ідеально підходить слоган «краще менше, але краще». Не варто кидатися на дешеву біжутерію і купувати її кілограмами. Краще придбати стоять кілька намист, що буду гідно підкреслювати ваш стиль.
  • Духи. Варто завжди пам’ятати і вдаватися до цього правила. Що навіть самий вишуканий і дорогий стиль, може назавжди бути зіпсований дешевим і не якісним парфумом.