Для кожної жінки важливо завжди залишатися молодою і красивою. І все ж з віком зморшки підступно підкрадаються і займають свої місця на обличчі. Хочете знати, що ще змушує вас виглядати старше, ніж ви є насправді?

1. Розширені пори (+3 роки). Це сувора правда, але якщо ви занадто багато часу проводили на сонці, при цьому забуваючи користуватися сонцезахисним кремом або окулярами, то пори стали вразливими до сонячного світла, що і призвело до передчасного “старіння”. Користуйтеся кремами, бережіть особа від випромінювань!

2. Товсті жовті кутикули (+5 років). Якщо ви жінка, яка ніколи не робила манікюр (хоча б вдома і сама!), то не дивуйтеся, що ваші руки виглядають старіше, ніж належить. Потрібно доглядати за нігтями і кутикулою. До речі, якщо у вас поганий раціон харчування, то це теж може погано відбитися на нігтях.

3. Визирають десна (+10 років). Якщо ваші ясна занадто опустилися і звертають на себе більше уваги, ніж зуби, то вам справді не пощастило. Звичайно, цю ситуацію можна виправити походом до дантиста, але будьте готові до того, що ця процедура буде досить дорогим.

4. Проступають вени на руках (+7 років). Коли вени дуже видно, то це візуально старить ваші руки. Звичайно, це трапиться не в молодості, але все ж як тільки ваша шкіра почне втрачати пружність, вени не зіграють у вашу користь. Якщо хочете поліпшити становище, то вам допоможе вітамін А.

Що змушує вас виглядати молодше?

1. Об’ємні волосся (-3 роки). Якщо ваше волосся виглядають здоровими і густими, то вони набувають правильний блиск, який буквально омолоджує все ваше обличчя. Більш того, при правильному виборі зачіски ви взагалі будете виглядати як справжня принцеса!

2. Пишні вії (-3 роки). Ще один плюс, який забезпечить тривалий молодий вид. Густі та пишні вії привертають увагу саме до краси око, відволікаючи його від зморшок.

3. Пухкі губи (-5 років). Вражаючий результат! Якщо у вас гарні губи пухкі, то вам вже точно не можна сильно худнути, тому що шкіра втратить еластичність і вся ваша природна краса стрімко почне зменшуватись.

Задумайтеся над цими даними. Вам не обов’язково бігти до дантиста і в салон краси, але факти залишаються фактами, а що з ними робити — вирішувати вам!

Джерело