На які катки можна сходити в Москві на Новий 2018 рік?

В останні роки в Москві відкрилося багато ковзанок – як на відкритому повітрі, так і закритих, з натуральним і штучним льодом. Загальне число столичних ковзанок становить 1,5 тисячі.

Ви можете зустріти 2018 Новий рік на ковзанці в Москві на Червоній площі з коханою людиною або друзями відправитися сюди всією сім’єю. Цей майданчик буде відкрита для любителів активного відпочинку щодня з 10 ранку.

Які катки працюють в Новий рік у Москві

Один з найпопулярніших у москвичів і гостей міста – ковзанка на ВДНГ, який буде працювати з кінця листопада до середини березня.

Відкриті катки заливають в багатьох парках: парку ім. Горького, парку «Сокольники», «Коломенське» та інших. Каток в парку ім. Горького є найбільшим в Москві. Його доріжки заливаються по всьому парку, також заливають Піонерський ставок.

Загальна площа доріжок ковзанки в саду «Ермітаж» становить близько 3000 квадратних метрів. Серед відкритих ковзанок можна також виділити «Авангард» на шосе Ентузіастів.

Це 10000 квадратних метрів якісного льодового покриття, де можуть кататися не тільки фігуристи-аматори, а й професіонали.

Серед безкоштовних ковзанок на Новий рік в Москві можна назвати «Останкіно», майданчик якого покрита штучним льодом і прекрасно оснащена.

Бажаючі зустріти 2018 Новий рік на ковзанці в Москві можуть відправитися на каток «Південний полюс» у льодовому комплексі «Лужники», каток неподалік від музею-заповідника «Царицино».

У спорткомплексі «Олімпійський» обладнана одна з найбільших в Європі крита льодова арена, де вже багато років проходить масове катання на ковзанах.

Які ще катки працюють у Новий рік в Москві? В останні роки в столиці з’явилося кілька нових, чудово обладнаних льодових ковзанок в палацах спорту і торгово-розважальних центрах.

Серед критих майданчиків можна назвати льодовий каток на стадіоні «Крила Рад», який став улюбленим місцем відпочинку молоді, каток «Російський лід» на Кримському валу, каток в льодовому палаці «Крилатське», ковзанка «Центральний» на вулиці Талалихина, льодовий комплекс «Новокосинский», каток «Кристал» в Лужниках та інші.

Якість льоду тут набагато краще, ніж на відкритих ковзанках, адже за тим, щоб він був ідеально рівним, стежать фахівці. Крім того, в таких закладах завжди є гардероб, куди можна здати речі.

Вартість відвідування ковзанок становить від 100 до 300 рублів на годину і вище. Ціна квитків може змінюватись в залежності від днів тижня і навіть часу.

Що ж стосується безкоштовних ковзанок на Новий рік в Москві, то в числі найбільш відомих можна назвати каток в парку «Сокольники», льодовий каток в спорткомплексі «Олімпійський» та інші.