Китайські сайти надають великий вибір дешевого одягу для всіх членів сім’ї. Така покупка не тільки економить кошти, але й дає можливість придбати кілька речей одночасно за ті ж гроші, що дозволяє придбати одяг і істотно заощадити сімейний бюджет.

Основні китайські сайти з продажу одягу.

Аliexpress.com – одна з найпопулярніших торгових майданчиків на сьогоднішній день. Сервіс відрізняється наявністю російської мови та доступності по розрядності валюти. Доставка товару відбувається через поштове повідомлення і гроші за товар віднімаються тільки при його отриманні. На сайті можна поспілкуватись з продавцем, якщо він у мережі і задати питання по якості товару.

Rutaobao.com – ще один китайський магазин з продажу одягу відрізняються особливою популярністю. Зручним на цьому сайті можна виділити сортування товару за ціною, наявність безкоштовної доставки на багато видів одягу, наявність розмірних сіток і докладний опис товару.

Gmarket.co.kr – сайт англійською мовою з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Ця торгова площадка відрізняється більш якісним набором речей, можливістю сортування по ціні, наявністю конвертера валют.

Особливості купівлі одягу на китайських сайтах.

При замовленні одягу з Китаю варто правильно зважити деякі аспекти покупки.

• Оплата. Оплачується замовлення з допомогою банківських карт або через сервіс електронних грошей таких як WebMoney або гаманець QIWI. Тому перед покупкою варто завчасно дізнатися в своєму банку, існує на карті підключення для оплати платежів в інтернет.

• Розмір. Завжди дивіться розмірну сітку. Іноді розмір речі не відповідає поняттям європейського розміру, тому в розмірній сітці вказана, довжина і ширина речі в сантиметрах. Не потрібно думати, що річ буде більше, якщо розмірна сітка вказує на правильні параметри одягу, але з великим розміром.

• Ціни. На подібних сайтах є речі, як з малої, так і великої ціною при однаковій якості одягу. Тому спочатку краще відсортувати список за ціною та ознайомитися з товаром за більш низької вартості поступово переходячи до більш високої.

• Доставка. Доставляють одяг на поштову адресу, яка вказана в замовленні. З термінами доставки можна ознайомитися при оформленні заявки і у своєму поштовому відділенні. Зазвичай коли посилка прийшла, то цей факт підтверджується або листом на електронну пошту, або особистим телефонним дзвінком замовнику.