Яка дівчина не мріє про об’ємних і густих волоссі? Саме обсяг додає зачісці краси, блиску і недбалість. Кому-то від природи дана така шевелюра, а хтось змушений використовувати допоміжні засоби начебто начосом, сушіння волосся вниз головою або буст-апа.

Але є одна помилка…

…яку допускає більшість дівчат. Справа в тому, що кондиціонер не потрібно наносити на коріння волосся. Так-так! Кондиціонер живить волосся, робить їх більш слухняними і доглянутими, але обтяжує коріння, роблячи їх жирними. Навіть якщо ви змиваєте. Навіть якщо ретельно! І в результаті ви втрачаєте омріяний прикореневій обсяг. Це думка не окремих людей, а практично кожного стиліста.

Щоб цього уникнути, вимийте голову шампунем, як зазвичай. А потім нанесіть бальзам на кінці і частину довжини. Саме там локони плутаються найбільше. Особливо важливо це правило потрібно дотримувати тим, чиї волосся швидко стають жирними.

Це дуже проста, але ефективна звичка. Спробуйте ввести її у свій моціон, і ви помітите, що голову знадобиться мити рідше, а якість зачіски помітно покращиться!

Джерело