Сьогодні багато хто може зіткнутися з такою проблемою, як грибок на нігтях. І у людини виникає питання, яке ж засіб може впоратися з такою проблемою? І при цьому не кожен готовий за це заплатити великі грошові кошти. Крім всього цього потрібно знати один важливий момент, що будь-який організм індивідуальний і засіб від такої недуги потрібно підбирати, спираючись саме на це.

Сьогодні для виправлення і повного виліковування можна використовувати як зовнішні засоби, так і лікарські препарати для прийому всередину. І часто люди цікавляться, який засіб найбільш дешевої, так як не всі готові з цією проблемою звертатися до фахівців.

Недорогі зовнішні засоби!

Сьогодні в кожній аптеці можна знайти величезну кількість різних препаратів, які допоможуть кожному позбутися від цієї проблеми. Просто потрібно розуміти, якщо уражена ділянка не занадто великий, то можна для боротьби застосовувати більш легкі препарати: це лаки, мазі і т. д. Але пам’ятайте, що при зовнішньому використання коштів, можуть з’явитися побічні дії. Є ще один важливий момент — такі засоби проникають не дуже далеко, так, що виконують функції не значні. Є такі лаки як «Лоцеріл» і «Демикьен», вони не надто дорогі, так що підходять багатьом для лікування.

Також ще один засіб, яке за вартістю дешевше лаків — це сироватка «Микозан». Процес використання не дуже складне, але потрібно застосовувати таку сироватку для ефекту хоча б пару разів на день. Ще більш дешевий варіант, трохи більше ста п’ятдесяти карбованців — це «Ламитель». Ще один спосіб, який вважається недорогим, але при цьому приносить користь — пластир «Ногтевит». Це зручний засіб, що приносить результат. І вартість його приблизно в межах двохсот карбованців.

Фукорцин – низька вартість, але при цьому ця рідина має неприємний запах і колір. Також потрібно врахувати одну особливість, що потрапляння на шкіру навколо самого нігтя може принести опік, так що пильність не завадить. Ще одна незручність — це те, що застосовувати протягом дня його доведеться три рази, а це не всім зручно. У такого препарату через його токсичності є ряд протипоказань, але вартість його в межах п’ятдесяти карбованців.

Не завжди зовнішні засоби приносять користь. Якщо такого не сталося, то доведеться використовувати лікарські препарати всередину. Одні з найдешевших, це:

  • Флуконазол.
  • Фунгавис.
  • Ирунин.

Найчастіше такі засоби використовують один раз на добу, потрібно уважно ставитися до свого здоров’я і справлятися з кожною проблемою.