Диван – центральний предмет домашнього інтер’єру. Він прикрашає вітальню, доповнює кімнату відпочинку, відрізняється м’якістю і комфортабельністю. Цю меблі цінують за багатофункціональність. На ньому зручно дивитися улюблені телепередачі, читати, насолоджуватися відпочинком. Незвичайні зразки вражають різноманітністю і високою вартістю. У статті піде мова про дорогих моделях сучасності.

Який диван найдорожчий у світі

Зміст статті

  • Який диван найдорожчий у світі
    • Хто творець самого дорогого дивана
    • Конструкція самого дорогого дивана в світі
  • Чому цей диван має таку високу ціну

Виставкові зали, дизайнерські майстерні пропонують унікальні варіанти меблів. Найдорожчі виконані з тканин вищої якості, натуральної шкіри. Їх виробляють маленькими партіями.

Sunpan Modern Bugatti – модель італійських дизайнерів. Матеріали відмінної якості використовують для оформлення салонів преміальних марок автомобілів Bugatti. Виріб доповнюють ніжки з нержавіючої сталі і подушки з натуральної шкіри. Дизайнери пропонують виконати модель в сірому, білому і чорному кольорах. Вартість складає 7,5 тис. доларів.

Sloane Leather Corner Sofa вартість моделі висока з-за розмірів. Глибина дивану 91 див. Шкіряні подушки забезпечують комфортне розташування гостей. Ціна досягає 6,8 тис. доларів.

VIG Chesterfield — виріб виконаний з шкіри темно-коричневого кольору. Шарм надають вигнуті підлокітники. Вартість виробу коливається від 6,5 до 8 тис. доларів.

Lexington Upholstery Salon Sofa — корпус виконаний з дерева, що пройшов процедуру особливої сушіння. Низ оброблений бахромою з шовкових кистей. Його ціна 6 тис. доларів.

Важливо! Кожна модель знаходиться у вільному продажу.

За самий ексклюзивний зразок у світі колекціонерам доведеться заплатити 300 тисяч доларів. Це – Stainless Steel Sofa.

Хто творець самого дорогого дивана

Розробив Stainless Steel Sofa Рон Арад. Відомий британський дизайнер має ізраїльські коріння. За талант працювати з залізом чоловіка прозвали «Людина зі сталі». Проекти архітектора вражають уяву. У середині 90-х. він спроектував незвичайне крісло з чотирьох листів заліза. У 1993 році в Італії почали виробляти металеву книжкову полицю за проектом Рона Арада. Вона виконана з листа заліза і може приймати будь-яку форму.

Конструкція самого дорогого дивана в світі

Модель дивана задумана в 1995 році. Довжина виробу 215 см, ширина – 101,5 см, висота 89 див. Він виготовлений з нержавіючої сталі. Витончені лініями роблять його чудовим арт-об’єктом. Полірована поверхня відбиває світло.

Комфортно розміститися перед телевізором на такий меблів точно не вийде. Диваном можна милуватися на виставках, або доповнити свою колекцію незвичайних виробів.

Увага! Унікальне творіння Рона Арада продається на аукціонах.

Чому цей диван має таку високу ціну

Цей оригінальний зразок – частина сучасного мистецтва. В обмеженому тиражі всього 20 екземплярів. Виробники обіцяють:

  • відмінна якість;
  • стійкість до сонячного світла;
  • підвищеної вологості.

Металевий диван — найвідоміший проект архітектора. Кожен примірник пронумерований і підписаний автором. Один з них займає почесне місце в американському Музеї сучасного мистецтва.

Приголомшливі дорогі вироби відрізняються розкішною обробкою і високою якістю. Тільки комфорт залишається під сумнівом.