Цього літа ви вирішили відпочити з сім’єю і друзями в околицях Туапсе? Ми розповімо про місцевих курортних селищах і ціни на відпочинок в Туапсинському районі на березі моря в 2017 році.

Де краще відпочивати в Туапсинському районі в 2017 році? Гірські хребти захищають цей регіон від холодних вітрів, щедре сонце тут, тому на курортах Туапсе комфортно в будь-який час року.

Пляжний сезон триває з травня по жовтень. Температура води в цей період коливається в межах 18-25 °С. В цій екологічно чистій курортній зоні, що простягнулася на 60 км, діють близько 300 санаторно-курортних комплексів, що пропонують туристам послуги на будь-який смак.

До числа найбільш популярних місць відпочинку в Туапсинському районі Краснодарського краю відносяться селища Джубга, Небуг, Ольгинка, Новомихайлівський, Шепсі, Сосновий, Лермонтово та ін.

В 22 км від Туапсе, на південному схилі Головного Кавказького хребта розташувався селище Новомихайлівського. Клімат перехідний від помірного до субтропічного. Середня температура повітря у липні +23? С. Пляж гальковий, місцями піщано-гальковий.

У Новомихайлівське кілька десятків готелів, санаторіїв і пансіонатів, в основному розташованих у прибережній зоні. На території селища знаходиться знаменитий оздоровчий табір – Всеросійський дитячий центр «Орлятко».

Ціни на відпочинок в Туапсинському районі на березі моря в 2017 році в приватному секторі починаються від 250-300 рублів на добу за людину, в санаторіях – від 1200-1500 рублів. Чим далі від моря, тим нижче ціни і скромніше апартаменти.

Куди краще поїхати відпочивати в Туапсинському районі в 2017?

Селище Лермонтово, розташований в гирлі Тенгинской бухти, називають «берегом золотих пісків»: пляжі тут піщані з пологим дном, завдяки чому селище популярний у сімей з дітьми.

Тут безліч готельних і розважальних комплексів, аквапарків, лікувально-оздоровчих центрів.

Любителям активного відпочинку можна також порекомендувати селище Небуг в 16 км від Туапсе. Тут діють сучасні аквапарки і дельфінарії, дайвінг-клуби, проводяться різні фестивалі та шоу.

У Небуге також розташовані великі санаторії, сучасні оздоровчі комплекси, курортні готелі категорії 4 зірки.

Ще одне улюблене у туристів місце відпочинку в Туапсинському районі Краснодарського краю – розташована між Архипо-Осиповкой і Джубги Бухта Інал.

У цьому невеликому селищі можна зупинитися на туристичних базах і в кемпінгах. На березі бухти родовище залягає блакитної глини, що володіє лікувальним і косметичним дією.