Кожен сезон дизайнери пропонують модницям красиві і стильні речі. Але от біда – ціни на оригінальні моделі одягу дуже високі. Далеко не кожна людина може дозволити собі купити красиву сукню від модного дизайнера. З цієї причини часто покупці воліють купувати підробки брендів. Підробки теж бувають різні. Є копії, зроблені дуже якісно, з хороших тканин, всі рядки прошиті рівне, фурнітура теж не з дешевих. В такому магазині покупка обійдеться вам в кілька разів дешевше, ніж оригінальна брендова річ.

Знайти найкращі підробки брендів одягу – список фірм 2017 можна на китайських майданчиках, наприклад на Тао Бао або на Алиэкспресс. Саме в Китаї шиються найдешевші копії оригінальних брендів всіх країн. Але всі покупці знають, що віддавати гроші за китайського кота в мішку дуже небезпечно. Вам можуть надіслати зовсім не те, що ви бачите на рекламному фото на сайті продавця.

Як купити якісну річ

Для початку гарненько вивчіть склад матеріалу – це не повинна бути явна синтетика. На етикетці обов’язково повинен бути написаний склад тканини у відсотках. Адже не буде одяг відомого дизайнера зшита з дешевої тканини.

Звертайте увагу на відгуки попередніх покупців і історію покупок. Є негативні відгуки, в чому саме не влаштувала покупця річ. Пам’ятайте, що чим більше продавець продав такого товару, тим імовірніше, що річ, куплена вами, виявиться гідної якості. Ось фірми, які виготовляють якісні речі:

  • Хороша китайська фірма, така як DT&TD, що спеціалізується на підробках брендових суконь, ніколи не пропустить показ дизайнера. В такому магазині вас завжди проконсультують та нададуть відповіді на всі ваші питання – з якої тканини зшита, яка використана фурнітура, скільки швів, яка підкладка та інше.
  • А представники фірми Bimba вам навіть дадуть відповідь, з якої колекції дизайнера ця річ і нададуть фото, зроблені на показі, а також проконсультують з питань догляду за річчю. У якісної підробки все буде на високому рівні – рівненькі рядки без стирчать ниток і слідів клею.
  • Звичайно, річ, куплена в китайському хорошому інтернет-магазині, наприклад у Lady Boutique, який спеціалізується на виготовленні копій певного бренду, буде в 2 рази дешевше оригінальною. Але все одно вийде досить значна сума. Зате ви придбаєте річ хорошої якості, яка буде вас радувати кілька років.