Підібрати відповідний подарунок для чоловіка і без того складно, а якщо у нього ще є, то ця задача стає удвічі складніше. У таких випадках близьким людям куди простіше підібрати презенти, адже вони достатньо знають людину, її захоплення, вподобання і потреби.

Якщо потрібно купити подарунок для представника сильної статі, у якої все є, то перш ніж що-небудь придбати варто ознайомитися з основними правилами вибору:

 • Найкращі ідеї народжуються тільки, якщо розум спокійний – для початку потрібно в спокійній обстановці уявити винуватця торжества, його образ, згадати про звички, хобі та характер.
 • Краще всього дарувати корисні речі – навіть якщо це традиційний сувенір, він повинен бути обдуманим і підходящим. А ще краще, нехай сувенір буде запасним варіантом, якщо зовсім нічого не вдасться придумати.
 • Безпрограшні варіанти – якщо дуже складно визначитися з тим, що подарувати чоловікові, у якого все є, форуми в інтернеті на відповідну тематику завжди прийдуть на допомогу.

Універсальні подарунки для чоловіків, у яких все є

Універсальні подарунки – це ті речі, які можна вручати всім, при цьому вони виявляться дійсно корисними:

 • ФлешкаUSB – ніколи не буває зайвою, підходить для використання в робочих і особистих цілях, для зберігання різної інформації.
 • Ручка – йдеться про оригінальні, фірмових ручках. Такі аксесуари завжди актуальні, навіть незважаючи на те, що комп’ютери міцно увійшли в життя будь-якої людини.
 • Колекційний алкоголь – безпрограшний варіант, але, звичайно ж, не для випадку, коли обдаровуваний взагалі не його не вживає.
 • Ремені – підходять виключно якісні вироби, причому це не універсальний подарунок, наприклад, для начальника він не підходить.
 • Сигари, запальничка або попільничка – це один з бюджетних варіантів, і підходить він тільки курцям. Такі презенти для чоловіків користуються найбільшою популярністю.

Якщо ж людина професіонал у певній галузі, то тут список відповідних презентів може бути дещо іншим. Такі дари особливо приємні, адже вони підкреслюють майстерність обдаровуваного людини і стають, як би бальзамом на душу. Але і в цьому випадку не так просто зробити правильний вибір, адже тією чи іншої області необхідно хоч трохи орієнтуватися.

Якщо чоловік фотограф, його можна порадувати в свята об’єктивом нової версії, незвичайними рамками для фото, спеціальними сумками (особливо якщо фотографу доводиться постійно носити з собою велику кількість апаратури). У тому числі можна принести в дар фотопринтер або сертифікат на певні курси.

Якщо ж обдаровуваний велосипедист, то можна в дар вибрати хороші шкіряні рукавички без пальців або зі спеціальними вирізами. Одним словом, вибираючи подарунки для представників сильної статі, навіть для тих у яких вже є все, варто звертати увагу на їх інтереси.

Що подарувати чоловікові представницького віку, у якого є все

До 45-50 років, коли чоловік вже досяг певних висот, у нього дорослі діти, улюблені онуки, надійна дружина, облаштований будинок і пристойний трудовий досвід, подарунки повинні відповідати. У цьому випадку презент повинен бути таким, щоб не завалятися далеко в кутку, а викликати непідробну радість і невимовний захват.

Коли необхідно підібрати подарунки для чоловіка, у якого все є, та ще й представницького віку, то можна зупинити свій вибір на солідних сувенірах:

 • Шахи, виконані з кістки, скла або незвичайної деревини – цей варіант підходить тільки в тому випадку, якщо чоловік є прихильником подібних ігор. Такий презент виглядає оригінально, дорого і вишукано, якщо винуватця торжества подобаються шахи, і подібного набору у нього поки ще немає.
 • Елітний алкоголь підійде для цінителів подібних напоїв, можна подарувати не тільки сам напій, але і відповідний до нього набір. Вибір тут великий, а тому буде з чого вибрати найкращий варіант.
 • Елітний сувенір у вигляді колекційної банкноти, красиво оформленої в рамочці. Подібне підношення стане не просто прикрасою, але і певним талісманом, що натякає на добробут обдаровуваного людини і на його дбайливе відношення до фінансів.

Найдорожчі люди можуть дарувати чоловікам з родини, у яких все є, більш особисті презенти:

 • Розкішний портрет, виконаний професіоналом (персональний або зі всім сімейством). Це чудовий, теплий і приємний подарунок, ще він особливо цінний у тому разі, якщо сімейство рідко збирається разом.
 • Домашній фільм, що включає пам’ятні кадри, рідкісні знімки, ювілеї, весілля і так далі. Це цінна річ, яка з роками стає тільки дорожче.
 • Тільки найближчі люди можуть дозволити собі в якості подарунка речі, виконані власними руками. Це може бути оригінальна родинне дерево з фотографіями нащадків і попередників – це дуже цінно, як пам’ять про власних коренях.

Не потрібно боятися дарувати подарунки. Навіть люди забезпечені, які, все вже є, вміють щиро радіти і захоплюватися простими речами. Не потрібно думати, що цих чоловіків неможливо здивувати або порадувати, так і догодити їм теж можливо. Досить включити фантазію і непідробне увагу до винуватця торжества, подумати про те, що може зігріти його душу, і можливі варіанти виникнуть самі собою.

Насправді подарунки для чоловіків можуть бути цілком оригінальними і різноманітними. Сюрпризи, в яких міститься частинка душі, завжди цінуються понад усе, навіть якщо вони у фінансовому сенсі не так багато коштують. Головне вибрати правильний подарунок і піднести його з задоволенням.