Синонімом слова чоловік є сильна стать, а це означає, що на чоловіків завжди покладають великі надії і бачать в них хороші якості — такі, наприклад, як здатність захистити, підтримати, знайти вихід з важкої ситуації і т. п. Жінки не тільки отримують задоволення від чоловічої турботи, але і потребу в ній, оскільки є речі, які під силу винести тільки чоловічі плечі. Які ж кращі якості чоловіка проявляються найчастіше?

Розум

Прийнято вважати, що чоловіки розумніші. Це твердження ніяк не доведено, проте не можна і сперечатися, що від представника сильної статі значно частіше, ніж жінки, очікують прояву інтелектуальної успішності. Чоловік повинен добре розбиратися в точних науках, фінансах, бізнесі, політиці, бути високо ерудованим, вміти підтримати розмову на різні теми. У нього добре розвинені пам’ять і увагу. Все це дозволяє милим дамам, які можуть вести себе більш легковажно і визнаватися в некомпетентності з багатьох питань, покладатися на чоловічий інтелект.

Гумор

Вміння сприймати будь-яку ситуацію з легкою часткою гумору є одним з позитивних якостей чоловіка. Представник сильної статі, який цікаво жартувати і завжди знає, як розсмішити оточуючих, користується великою популярністю у жінок.

Амбіційність

Наявність великих планів на життя є чудовою рисою чоловічої. Представники сильної статі націлені на досягнення високого результату, і при цьому покладаються тільки свої таланти і можливості. Оточуючих притягує їх бажання змінити світ, енергія, з якою вони беруться за реалізацію бажаного. Як відомо, хто не мріє про острів в океані, ніколи не матиме красивого будиночка на березі.

Оптимізм

Хто, як не чоловік, повинен дарувати оточуючим віру в завтрашній день? Представник сильної статі повинен бачити світлі сторони, навіть якщо обставини складаються не так, як хочеться. Похмурий, песимістичний чоловік забирає енергію у оточуючих, а тому не викликає бажання спілкуватися і не користується популярністю у жінок.

Надійність

Від справжнього чоловіка очікують послідовності у прийнятті рішень, терпіння, слідування своїм переконанням. Він не любить йти проти принципів. Якщо чоловік обіцяє щось, він зробить все, щоб виконати це. І в особистій сфері кращі якості чоловіка — це не легковажність, а вірність своїй другій половинці, сім’ї, виконання зобов’язань. Представник сильної статі не може дозволити собі змінювати дружині, кинути дитину, залишити без піклування престарілих батьків.

Відвага

Кращі якості часто проявляються в критичних ситуаціях. Від чоловіка потрібно переборювати страх і діяти сміливо у важких ситуаціях. Вони можуть йти на відчайдушні вчинки, якщо того вимагає ситуація, хоча добре усвідомлюють ступінь ризику, якому піддаються. Не даремно вважається, що поліцейський, пожежний, рятувальник — це справжні чоловічі професії.

Чуттєвість

Справжнього чоловіка не лякає прояв почуттів. Чим він впевненіше в собі і успішніше, тим більше відкрито висловлює свої переживання, які щирі та глибокі. При цьому він уміє підносити свої емоції, що викликають інтерес і симпатію до нього. Жінки мліють від того, як він може бути ласкавий і турботливий в інтимні моменти.

Вміння доглядати

Хоча це і не є якістю, неодмінно необхідне людині, щоб бути коханим оточуючим, дуже часто пані віддають перевагу тим чоловікам, які красиво доглядають за ними. Якщо чоловік знає, коли подарувати квіти, коли — написати любовну записку, запрошує на вечерю у гарні ресторани, важко уявити собі жінку, здатну зберегти холоднокровність.

Галантність

Жодна дама не відчує себе незручно в присутності справжнього чоловіка. Він вміє робити компліменти, незалежно від віку жінки. Як Джеймс Бонд, представник сильної статі дуже ввічливий, знає правила хорошого тону і, щоб не сталося, з’являється в ідеально чистому костюмі, готовий захистити всіх, хто цього потребує. Він знає сутність представниць прекрасної статі, вміє прощати їм їхні витівки і слабкості.

Незалежність

Кращі чоловіки ніколи не залежать від чужої думки. Найбільше вони цінують честь і особисту свободу. Якщо хтось спробує натиснути на них, вони відкрито виступлять проти. Може бути, тому так часто герої стають ізгоями в суспільстві, вступаючи в конфлікт з сильними світу цього, які бажають нав’язати свою волю?

Чесність

Для того, щоб бути чесним, часом необхідно володіти великою мужністю. Оточуючі люблять людей, які щирі, знаходять в собі сили сказати неприємну правду. Чесні чоловіки викликають повагу і довіру, з ними хочеться мати справу.

Ділова хватка

Чоловіка відрізняє вміння знайти можливість заробити в різних ситуаціях. На його плечі зазвичай лягає турбота про тих, хто слабший, тому він не може дозволити собі ніжитися на дивані і сидіти без роботи. Вміння вести справи проявляється в чесності з партнерами, працездатності, знання, як застосувати свої найкращі якості, таланти для отримання матеріальної вигоди.

Енергійність

Завжди бадьорий, повний сил і готовий на нові звершення — таким бачать багато жінок ідеального чоловіка. Енергетика представника сильної статі передається оточуючим, заряджає їх оптимізмом і вірою в успіх справи. Поруч зі словом енергетика можна поставити таке поняття, як харизма — здатність по-особливому впливати на людей, порівнянна з чарівністю, але незрівнянно більш потужна, характерна для справжніх лідерів, увлекающих за собою натовпу.

Сила характеру

Велика сила волі, уміння йти проти несприятливих обставин є чоловічим достоїнством. Що б не сталося, чоловік не втрачає присутності духу і є підтримкою всім оточуючим. Якщо він приймає рішення, досягає його реалізації. Він вимогливий до оточуючих, не терпить слабохарактерності, непослідовності в діях. Іноді він надто норовливий, проте зазвичай його претензії обґрунтовані.

Доброта

Однією з найкращих рис сильної людини може бути його доброта. Оскільки на чоловіка часто покладають надію як на захисника, вміння застосовувати силу в добрих цілях особливо цінується оточуючими.

Щедрість

Справжнього чоловіка відрізняє те, що він не боїться віддавати дуже багато, особливо близьким і коханим. Він не марнотрат, але здатний на щедрі подарунки. До нього завжди можна звернутися з проханням допомогти матеріально у разі гострої потреби. Він оточує жінку розкішшю, так, що вона здатна відчути себе королевою.

Фізична сила

Якщо попросити перерахувати позитивні якості, представниці прекрасної статі для чоловіків часто називають силу. І це не дивно, адже фізично розвинений чоловік здоровий, витривалий, здатний виступити проти кривдника, крім того, на нього приємно дивитися. За великими чоловічими плечима жінка може відчувати спокій і впевненість.

Приємний зовнішній вигляд

Приємна зовнішність є позитивною якістю не тільки для жінок, але і для чоловіків. При цьому необхідно пам’ятати, що чоловіча краса — явище особливе, не сводимое до правильних рис обличчя або статурі. Якщо в чоловікові відчувається доглянутість, легкий лиск, які не мають нічого спільного з «прилизаністю», то він стає особливо привабливим в очах оточуючих.

Вміння вислухати

Часто чоловікам доводиться виступати в якості психологів, дають поради своїй дівчині, другу, молодшої сестри або брата. До чоловіків звертаються тому, що покладаються на їх розум, розсудливість і вміння приймати правильні рішення. Того, хто звертається за допомогою, важливо вміння представника сильної статі уважно вислухати, вникнути в ситуацію, розрадити, підтримати, розсмішити.

Мужність

На закінчення не можна не згадати про цій характеристиці, по суті сполучає в собі більшу частину решти. Мужність — це вміння бути чоловіком, виявляти, часто свідомо, якості, які очікуються від представника сильної статі. Приблизно те ж саме, що заборонити собі вести себе «як дівчинка». На це часто потрібні чималі зусилля волі.