Крім підготовки до весілля за кілька днів до неї варто утриматися від певних дій. Нижче наведено речі, які можуть зіпсувати торжество.

 • Напередодні краще не експериментувати із засобами по догляду за шкірою обличчя. Деякі реакції і прояви алергії не проходять протягом тижня, приховувати їх доведеться під шаром макіяжу. Куди легше користуватися перевіреними косметичними засобами, щоб гарантовано не було проблем.
 • Не слід вдаватися до сильнодіючих процедур, таких як пілінг або чищення особи. Причина та ж, що і в першому пункті, тільки він не залежить від того в новизну це все для шкіри. Незважаючи на те, що наречена могла й раніше їх проводити, ефект може проявитися і не найочікуваніший.
 • Ще одне естетичне табу — це солярій. Обзавестися засмаглим відтінком потрібно заздалегідь, щоб у разі неприродного вигляду, встигнути від нього позбавитися. А от отриманий за три дні до торжества некрасивий колір навряд чи встигне збліднути.

 • Кардинальна зміна іміджу, якщо тільки вона не була обговорена з перукарем, візажистом і т. д. може принести з новими враженнями і розчарування. Жодної нареченій не захочеться отримати весільні фотографії і сумно дивитися на невдалий колір волосся. Тому радикальні фарбування варто провести більш, ніж за тиждень до одруження, щоб мати можливість повернути все як було.
 • На відміну від попереднього пункту, манікюр або педикюр змінити набагато простіше. Але рекомендується не відкладати на передвесільну тиждень, просто тому що наречена і без них буде завантажена підготовкою і всілякими турботами.
 • Чого не можна допускати за тиждень до весілля так і в будні краще не захоплюватися так це недосип і необмеженість у спиртному. Напевно, не треба пояснювати, що на зовнішності це точно не позначиться в кращу сторону. Не треба забувати, що святковий день дуже напружений для молодят, а короткий сон і посиденьки з друзями і подружками разом з алкоголем на наступний день відображаються втомою, а іноді раскалывающейся головою. Свято навряд чи принесе радість при такому самопочутті.

 • Дуже добре коли майбутнє подружжя або один з них захоплюється спортом. Проте, якщо в результаті спортивної гри можна отримати м’ячем по обличчю або невдало впасти, то треба пам’ятати про затягування часу саден і синців. Тиждень перед весіллям доведеться потерпіти без улюбленого хобі.
 • Цей пункт скоріше до нареченим. Враховуючи, що сукні купуються заздалегідь і по фігурі, кардинальна зміна харчування підвищує ризик зіпсованого погано сидить сукнею образу.
 • Ремонт. За місяць або півроку до одруження принесе бажані плоди, а ось спонтанна поклейка шпалер за тиждень принесе нерви, втома і, швидше за все, приховає безліч речей, які доведеться шукати після торжества, а ще гірше до нього.
 • Не нервуватися через деталей, рад і т. д. Так, це легко сказати, але не зробити. Треба набратися сил і перебороти переживання з приводу рекомендацій по проведенню свята і деталей організації. По-перше, за чотири або три дні краще не зробити, гірше — цілком. По-друге, найважливіше настрій молодят в цей день, чим менше накручувати себе по дурницях, тим воно краще.
 • Не забувати про відносини один з одним. Адже заради них все це і затівалося!