Найчастіше, купуючи шафа, виникає питання про те, як всі наявні речі розкласти в ньому, особливо, якщо їх багато. І, безумовно, від цього буде залежати зручність використання пристрою. Про найкращих варіантах розміщення різних речей і буде йти мова у цій статті.

Яким може бути наповнення шафи в передпокою

Зміст статті

  • Яким може бути наповнення шафи в передпокою
    • Що можна зберігати у верхній частині
    • Що може перебувати в середній частині
    • Для чого призначена нижня частина

Місцерозташування конструкції найчастіше впливає на її зміст. Так, у передпокої навряд чи будуть перебувати постільна білизна або особисті речі користувача. Для комфортного розподілу є умовні зони, які містяться певні предмети. Варто розуміти, що наявність вішалок і додаткових полиць тільки поліпшить взаємодію з пристроєм.

Що можна зберігати у верхній частині

Зазначена зона шафи в передпокою, наповнення якого може бути різним, а фото знаходиться вище, являє з собою антресоль. На неї зазвичай ставлять самі габаритні вироби, якими рідко користуються. Це можуть бути, як об’ємні сумки, валізи, так і внесезонная взуття. Крім цього, туди ж можна покласти спортивне обладнання, так як воно найчастіше має велику вагу, а для використання рідко дістається.

Нечасто зустрічається застосування верхній частині шафи для того, щоб тримати там білизну для ліжку або ковдри. Щоб всі представлені предмети вмістилися, варто подбати про наявність великих полиць.

Що може перебувати в середній частині

Представлений відсік шафи в передпокою, внутрішнє наповнення якого може бути різним, відрізняється від інших своїми значними габаритами. Найпоширенішим способом використання є зберігання верхнього одягу. Для цього буде потрібно кілька вішалок, на яких можна буде вішати пальто та інші вироби різної довжини. Попередньо слід встановити поперечину.

ДОВІДКА! Це робиться тільки в тій ситуації, коли висота споруди становить не менше 140 сантиметрів. А щоб розмістити довгу чоловічий одяг, потрібно 175 див. Крім цього, якщо ви власник шафи з вбудованими полицями, то рекомендується в них зберігати ті речі, які можуть витягнутися.

Деякі люди також застосовують середню частину шафи для розміщення головних уборів. Для цього створюється або спеціальна малогабаритна полку, або встановлюються невеликі гачки.

Для чого призначена нижня частина

Більшість людей використовує дану частину для взуття або для коробок від неї. Найчастіше дана частина шафи: це висувні полки, які представлені у вигляді сіток з власниками. Вони підходять для пилососа, праски і для різної невеликий техніки. Якщо є вільне місце, можна забезпечити шафа прасувальної дошкою. Також варто не забувати про можливості зберігання сумок і парасольок.