На сьогоднішній день на території Росії присутній достаток різних заводів, що спеціалізуються на виробництві безалкогольних напоїв. Подібні напої поділяються на такі категорії:

1.Заводи, націлені на виробництво соків і солодких напоїв.

2.Заводи, націлені на виробництво напоїв для спорту.

Лідируючі позиції в лінійці даних товарів займають солодкі газовані, а також негазовані напої. Їх концентрація становить 40 відсотків від загального числа продаваних напоїв.

Друге місце по праву віддано різних соків і нектарам. Різко зріс попит на функціональні напої, але річ у тому, що їх поширеність становить приблизно від 1 до 5 відсотків. Що стосується великих міст, то там не рідкість зустріти подібні напої, в маленьких містах можливість такої покупки зводиться до мінімуму.

Також у великих містах значно більше людей, кредо яких – вести здоровий спосіб життя, тому охолоджувальні напої тут більше поширені, ніж у містах з маленьким числом населення, де спортсменів дуже мало.

А вигідна – продаж безалгокольных напоїв?

Щоб ваш бізнес увінчався успіхом, не рекомендується вдаватися до продажу цих напоїв. Доказом тому служить той факт, що ціна на такі продукти злітає до нечуваних відміток, а попит не є таким великим. Крім цього, знадобляться фінансові витрати на пробку, етикетку, вміст напою. Також потрібно буде обзавестися спеціальним обладнанням і найняти співробітників.

Більш прибутковий варіант заснований на продажу газованих напоїв і соків. Ви глибоко помиляєтеся, якщо вважаєте, що основна вартість визначається змістом напою. З метою залучення клієнтів знадобиться розробка яскравого, привабливого і унікального дизайну, перед яким неможливо встояти.

Безумовно, вміст напою грає не менш важливу роль. Якщо приділяти належну увагу якості ваших продуктів, то на цьому можна добре заробити. Напій, приготований з високоякісних інгредієнтів, принесе виняткову користь організму і, отже, попит на таку продукцію зросте до певних вершин.

Пам’ятайте, що вам повинні працювати висококваліфіковані співробітники, які знають толк у своїй справі. Якість устаткування – не менш важливий чинник, від якого буде залежати якість продукту.