Майже в кожному будинку знайдеться старий зонт, який давно втратив своє пряме призначення. Але не поспішай викидати цей, на перший погляд даремний предмет. Адже для оригінального декору часом потрібні нестандартні речі!

Старий парасолька може стати основою для дивовижною квіткової композиції, яка пробудить весняний настрій і перетворить все навколо. Такою дрібницею можна без проблем прикрасити інтер’єр будинку або ганок, вона стане прекрасним подарунком для друзів і рідних!
Редакція зібрала кращі ідеї для натхнення і розповість, як змайструвати весняну пісню самостійно!

Квіткові композиції

Щоб змайструвати такий чарівний предмет декору, тобі знадобиться парасолька-тростина, атласна стрічка, флористична губка і сезонні квіти. Чудово підійдуть хризантеми, тюльпани, кущові троянди, бузок, півонії!Вибирай та комбінуй квіти за власним смаком.

Встанови парасолька так, щоб з ним було зручно працювати. Для цієї мети можеш користуватись корзиною для білизни з щільно згорнутим рушником.

Флористичну губку, попередньо змочену водою, помісти на дно парасольки.

Щоб закріпити оазис, скористайся атласною стрічкою в тон композиції.

Збери букет улюблених квітів і закріпи під флористичної губки.

Доповни композицію зеленими стеблами і листям.

Додай додаткову стрічку на ручку парасольки. Тоді ти зможеш повісити квіткове прикраса на парадні двері, хвіртку або вікно.

Вуаля, весняний букет готовий!

Такі композиції можна використовувати для прикраси будинку до свят. Наприклад, якщо додати оригінальні елементи у вигляді гілочок верби, пташиних гнізд або різнобарвних яєць, то вийде дивна прикраса!

Сподіваємося, ми надихнув тебе на створення своєї власної квіткової композиції. Адже такий оригінальний букет неодмінно подарує тобі і оточуючим тепле настрій!

Джерело