Шкіра голови і саме волосся можуть страждати від сухості, якщо була порушена робота сальних залоз. Основна функція підшкірного сала – захист волосся і її зволоження. Якщо цього не відбувається, то волосся стає тьмяним, ламким, починають сіктися на кінчиках. На щастя, використовуючи недорогі домашні процедури, можна згладити проблему.

Догляд за сухим волоссям

Як ми вже визначили, основна проблема сухого волосся – порушення роботи сальних залоз. Для їх нормалізації потрібно одночасно здійснити три дії: активізувати їх роботи, зволожити і відновити волосся. Для здійснення представлених завдань необхідно здійснювати щоденну роботу.

В першу чергу на період відновлення волосся потрібно відмовитись від всього, що може їх травмувати. У цей перелік входить відмова від бігудей, плойки, фени, щипців. Все це сприяє висушування волосся. Забудьте про більшості перукарень процедур – забарвлення, завивка та інше. На цей період користуйтеся тільки послугою стрижки посічених кінчиків.

Наступний пункт – введення зволожуючих масок не менш 2-х раз у тиждень перед миттям голови. У сучасному світі вам не складе труднощів придбати цілу лінію доглядають коштів, призначених для сухого волосся.

Поговоримо трохи про самому процесі миття голови. Не можна використовувати гарячу воду. Вона повинна бути злегка теплим або кімнатної температури. Також не рекомендується мити волосся частіше 2-х разів на тиждень. Все це негативно позначається на роботі сальних залоз. Крім того, не варто використовувати проточну воду. Вона також негативно впливає на сухі волосся. Як мінімум потрібно використовувати фільтр, а краще всього кип’ячену воду.

Для ополіскування волосся можна використовувати відвари трав. Це допоможе повернути блиск, якого позбавлені сухі волосся. Після миття слід сушити волосся природним шляхом, а не феном. Розчісувати їх можна лише після повного висихання, інакше це травмує волосся.

Керуючись представленими правилами, ви не витратите великої кількості грошей. Проте вже такий правильний догляд гарантує позитивний вплив на сухе волосся і шкіру голови. Істотний вплив на здоров’я загалом і самих волосся впливає стрес, якого дуже багато в сучасному світі. Це не може не позначитися на волоссі. Тому рекомендується просто взяти невелику перерву, щоб відпочити морально. Тоді не тільки волосся, але і організму в цілому скаже вам «спасибі».