Якщо під час зимової відпустки виникає бажання отримати масу позитивних емоцій, а не просто пролежати всі дні на дивані перед телевізором варто звернути увагу на гірськолижні курорти. При цьому не обов’язково покидати межі країни, недорогі гірськолижні курорти Росії 2017 дають можливість кожному відмінно провести час і при цьому заощадити сімейний бюджет.

Відпочинок в Самарі

Всім бажаючим покататися по сніжній трасі варто відвідати Самарську область селище Червону глінку. Гірськолижний курорт відкритий з грудня по квітень. Навіть якщо снігових опадів мало і траси не придатні для катання використовується спеціальна техніка, яка штучно знижує схили, а з допомогою ратраків траса розрівнюється. Серед 5 трас кожен зможе вибрати собі відповідний рівень складності. Проживання та інші види розваг відрізняються доступною вартістю і високим рівнем комфорту. Відпочинок можна провести в колі родини або приїхати з компанією друзів.

Відпочинок на березі річки Кама

Спортивно-туристичний центр «Нечкино» приймає туристів протягом усього року. Для катання на лижах обладнано 10 трас різного рівня складності і різної протяжності. Все необхідне обладнання для катання можна взяти напрокат на будь-який час ціни приємно здивують туристів різного соціального стану. Розвинена інфраструктура дозволяє провести весело час після активного катання на схилах курорту. Відпочинок можливий в колі сім’ї та друзів.

Відпочинок на Уралі

Гора Ежовая вже досить тривалий час приваблює туристів з усіх куточків країни. Тут можна відмінно провести час в будь-якій компанії. Курорт здійснює роботу з 1999 року, за час свого існування вся інфраструктура тільки удосконалювалася, і сьогодні туристам пропонуються, найбільш комфортні умови відпочинку і розваг. Крім сервісу високого рівня відпочинок відрізняється також доступною вартістю, тому можна сміливо відправитися на активний відпочинок кожному бажаючому.

Росія володіє величезним кількістю місць для катання на лижах і сноубордах. Поетом сьогодні не обов’язково мати закордонний паспорт та величезну кількість грошей щоб відвідати європейські країни тільки для того, щоб покататися на лижах. Зараз курорти Росії не поступаються за рівнем сервісу закордонним аналогам.