Для любителів активного відпочинку ідеально підійде відпустку, проведений на гірськолижному курорті. При цьому зовсім не обов’язково відвідувати дорогі місця, щоб час відпустки провести максимально комфортно. Сьогодні недорогі гірськолижні курорти Європи 2017 представлені в широкому асортименті.

Курорти Болгарії

Болгарія не тільки славиться своїм пляжним відпочинком, вона має і прекрасними гірськими хребтами. Висота гір не перевищує 3000 км, завдяки чому відпочинок залишить тільки позитивні враження. Особливою популярністю користуються Болгарські курорти Банско і Боровець. Перший курорт один з найстаріших місць для гірськолижного відпочинку. Краще всього їздити у відпустку в лютому або березні, коли температура повітря знаходиться на одному рівні зі снігом не виникає жодних суттєвих проблем.

Курорти Румунії

На території країни розташовуються кілька гірськолижних курортів, які відрізняються не тільки чудовим кліматом, але і привабливими краєвидами. По всій території країни налічується близько 20 гірськолижних курортів. Серед найпопулярніших місць вважається Пояна Брашов і Межа. Вони приваблюють туристів не тільки комфортними умовами але і доступною цінною. Влаштувати собі відпустку зі спусками на лижах можна навіть в літній період. До кожного курорту Румунії дуже просто дістатися з Бухареста, що дуже зручно кожному туристу.

Відпочинок в Чехії

Чехія славиться не тільки своїми архітектурними пам’ятками, але і чудовими гірськолижними курортами, на яких можна відпочити всією родиною. Для бажаючих екстремальних спусків на лижах або сноубордах також підготовлені кілька трас. Особливо популярний курорт Гаррахов і Rokytnice-над-Jizerou. Деякі курорти також можна відвідувати у будь-який час року.

Відпочинок в Словенії

Для любителів сноубордів і катання на лижах відмінним рішенням стане відпочинок в Альпах Словенії. Варто зазначити, що місця для гірськолижного відпочинку не так давно почали користуватися попитом у російських громадян, але умови надаються всім відпочиваючим відповідають всім світовим стандартам. Серед найпопулярніших місць для відпочинку варто виділити Мариборське Похор’є і Краньска Гора. Час відпустки можна провести як у колі друзів, так і сім’єю з маленькими дітьми.

Сербія для зимового відпочинку

У цій країні відпочинок на гірськолижному курорті можна поєднати з вивченням історії. Для цього варто відвідати культурні місця, які розташовуються в безпосередній близькості від гірськолижних трас. Спуски відрізняються своєю різноманітністю, і кожен турист зможе підібрати собі доріжку для спуску за своїм рівнем майстерності.