Придбати новий одяг, не встаючи з дивана, — таке ще кілька десятків років тому здавалося нездійсненним. Сьогодні ж на просторах мережі Інтернет можна знайти сотні магазинів, що пропонують оновити гардероб. Що особливо приємно, деякі мережі надають можливість безкоштовної доставки по всьому світу.

Молоді мами, зайняті бізнес-леді, так і просто люди, яких вимотують походи по магазинах активно використовують можливість зробити шопінг легким і не виснажливим. Радує і те, що на багатьох порталах можна прочитати відгуки тих, хто вже придбав ту чи іншу річ. Це дозволить уникнути розчарування і не переплатити.

Які інтернет магазини одягу пропонують недорогу одяг з безкоштовною доставкою

Отже, давайте ознайомимося з найпопулярнішими магазинами одягу:

 • Алиэкспресс.
 • Про це мережевому гіпермаркеті не чув, мабуть, тільки ледачий. На сьогоднішній день це один з найпопулярніших інтернет-магазинів, що пропонує одяг, взуття, побутову техніку, товари для будинку і багато іншого. Товари, що розміщені на сайті, родом з Китаю. Таким чином, у вас є можливість придбати те ж саме, що і на найближчому ринку, тільки без переплати. А величина асортименту дозволить вибрати по-справжньому цікаві та оригінальні речі.

  Сервіс передбачає кілька варіантів оплати покупки, а також надає строк захисту покупця, по закінченні якого ви можете пред’явити продавцеві претензію, якщо купівля так і не приїхала. Також є можливість персонального спілкування з продавцем, іноді це дозволяє домовитися про невелику знижку або просто вирішити виникаючі непорозуміння швидко і без втрати нервових клітин.

  Деякі товари на Алиэкспресс передбачають безкоштовну доставку, а інші – платну. Щоб уникнути останньої, просто поставте «прапорець» у графі «безкоштовна доставка», і вам будуть показані товари тільки з цією умовою.

 • Вайлдберриз.
 • Ще один популярний портал, але, на відміну від попередника, його батьківщиною є Росія. Тут покупці мають можливість придбати одяг з умовою безкоштовної доставки, а ціновий діапазон варіюється від мінімального до надзвичайного. Якщо ви бажаєте побачити найдорожчі речі до тієї або іншої категорії товарів, достатньо просто вибрати варіант сортування «по зростанню ціни».

  Знову ж таки, плюсом є можливість залишення відгуків про товар, що буде корисно для майбутніх клієнтів.

 • Бі лайк стар.
 • Це російський інтернет магазин, який швидко набирає популярність. Його головними перевагами є висока якість одягу, демократичні ціни та безкоштовна доставка по всій Росії. Асортимент магазину не може не радувати: тут ви легко підберете для себе верхній одяг, одяг для офісу, для виходу у світ, для прогулянок і занять спортом і т. д.

  Плюсом є і можливість вибору способу оплати покупок. Можна зробити передоплату, використовуючи один із запропонованих способів, а можна використовувати послугу післяплати, коли ви розраховуєтесь вже при безпосередньому отриманні замовлення.

  Інтернет магазини – це швидко і зручно. Це відмінна можливість і знайти свій стиль і сформувати унікальні образи.