Доглянуті руки з гарним манікюром візитна картка будь-якої жінки. За процедурою манікюру представниці жіночої статі йдуть до майстра, який може перетворити зовнішній вигляд нігтя до невпізнання. Підкреслити красу рук неможливо без використання лаку для нігтів і вибір цього косметичного засобу досить широкий не тільки по колірній гамі, текстурі, але і по ціновій політиці.

Що ж робити, якщо похід до майстра неможливий, а руки треба терміново привести в порядок? Звичайно, провести манікюр самостійно використовуючи набір манікюрних інструментів і пляшечку з лаком для нігтів. Вдвічі приємніше заощадити на ціні лаку, тому наведемо рейтинг фірм із недорогими, але якісними лаками.

In’Garden So naturally

Лаки цієї фірми відрізняються наявністю у своєму складі лікувальних інгредієнтів, що благотворно впливає на стан нігтьової пластини. Наноситься такий лак рівномірним шаром без зайвих патьоків за рахунок своєї консистенції. Але є у лаків цієї фірми істотний недолік, він важко знімається навіть спеціальною рідиною, що може пошкодити нігті і кутикули.

Geleration

Цей лак зроблений фірмою Jessica проводиться за запатентованою технологією і має понад 50 різних відтінків на будь-який смак. Покриття на нігтях може триматися до трьох тижнів без тріщин. Але не всі майстри поважають це засіб в силу його консистенції. Деякі дівчата відзначають незручність пензлика і розтікання при виконанні манікюру типу «френч». Загальна картина по цій фірмі не зрозуміла повністю, з причини різних відгуків.

Kodi professional

Зручність лаків цієї фірми полягає у випуску флакончиків різних розмірів від 7 мл до 30 мл, що робить використання такого лаку практичним з точки економії. У великій колірній палітрі присутні не тільки матові кольори, але і лаки з додаванням блиску і перламутру. Покриття тримається на нігті до двох тижнів. Відгуки по цій фірмі в цілому сприятливі, але були скарги на занадто рідкий склад в лаках певних кольорів.

Cuccio Veneer

Лаки цієї фірми рекомендовано наносити в декілька шарів. При роботі з лаками цієї фірми майстра відгукуються в цілому позитивно. Лак дає рівномірне покриття, пензлик для нанесення відрізняється пружністю, зняття цього засобу проходить без зайвих проблем.

Підводячи підсумки можна сказати, що дані засоби по догляду за нігтями коливаються у вартості до 500 рублів за флакон, що є недорогим і економними засобами для будь-якої категорії жінок. При такій ціновій політиці багато прихильниць красивого манікюру можуть собі дозволити мати широку колірну палітру лаків на всі випадки життя.