Дуже часто дорогі креми не дають очікуваного результату. У деяких випадках варто використовувати більш дешеві препарати, за допомогою яких можна отримати більш якісний результат. У такій тенденції вже переконалося величезна кількість жінок. Саме тому варто ознайомитися з деякими засобами, які користуються величезною популярністю серед сучасних жінок.

Недорогі маски для обличчя

Дозволить позбутися від прищів на обличчі звичайна цинкова мазь. Її необхідно наносити точково. Наносити мазь потрібно на ніч і витримувати до ранку. Не варто забувати найважливіше, що цинкова мазь досить сильно сушить шкіру, тому варто після її використання в обов’язковому порядку нанести на обличчя зволожуючий засіб.

Для жінок, які хочуть зробити шкіру більш здоровою рекомендується використовувати настоянку календули. Для цього її потрібно розвести очищеною водою в рівних пропорціях. Використовувати такий засіб необхідно як звичайний лосьйон. Для того щоб позбутися від зморшок варто скористатися солкосерил. Його компоненти позитивно впливають на вироблення колагену. Використання даного препарату дає відмінний результат, а при своєчасному використанні в змозі усунути навіть найглибші зморшки. Наносити маску з даного крему рекомендується через один день.

Можна приготувати маску з використанням вітаміну А і Є. Сьогодні в аптеках він продається в капсулах. Їх можна проколоти та видавити. Маску можна використовувати протягом деякого часу, поки не буде отриманий необхідний ефект. Найчастіше тривалість курсу становить 10-14 днів. Після чого слід зробити перерву на 1-2 місяці.

Також великою популярністю користуються маски для обличчя приготовані з мазі Радевит. У її склад входить вітамін А, D2 і Є. Використовувати таку мазь в якості маски можна два рази в день. Після його застосування шкіра стає більш здоровою. Крім того розгладжуються дрібні і глибокі зморшки. Наносити маску на обличчя рекомендується легкими масажними рухами.

Серед аптечних засобів є величезна кількість препаратів, які можна використовувати як маски для обличчя. Незважаючи на свою досить низьку вартість вони гарантують якісний результат, який збережеться на тривалий час.