Красиві і здорові волосся-мрія кожної жінки. Для цієї мети можуть бути використані найрізноманітніші методи. При бажанні можна придбати будь-який засіб для того, щоб поліпшити стан волосся. Існують різноманітні методи, які користуються популярністю і відрізняються невисокою ціною.

Популярні маски для волосся в цьому році

Сьогодні в аптеці можна придбати засоби для приготування масок, які будуть в рази дешевше, ніж імпортна продукція, при цьому якість буде на найвищому рівні. Серед найпопулярніших варіантів, можна виділити кілька варіантів.

1. Використання препарату «Репевит» дозволяє скоротити випадіння волосся і зробити позитивний вплив на їх зростання.

2. Для зміцнення коренів можна використовувати реп’яхову олію. Масло потрібно підігріти на водяній бані і нанести на волосся по всій довжині. В такому стані маску потрібно витримати протягом 30-40 хвилин. Сьогодні реп’яхову олію може бути в чистому вигляді або з додаванням різних трав’яних компонентів.

3. Відмінним засобом є касторове масло в поєднанні зі стручковим перцем. Компоненти необхідно змішати в однаковій пропорції і нанести тільки на корені волосся, витримати не більше 30 хвилин, після чого змити.

4. Щоб позбутися від лупи потрібно використовувати пасту «Сульсена». Цей засіб використовується протягом тривалого часу і за весь цей час зарекомендовалоо себе тільки з кращого боку.

5. Для тих, хто має жирними волоссям варто скористатися маслом лаванди. Його необхідно додавати по 3-4 краплі в кондиціонер під час кожного миття голови.

6. Універсальний засіб для волосся — обліпихова олія. Його використовують при випаданні волосся, для додання їм блиску. Його необхідно трохи підігріти, після чого ретельно втерти в коріння волосся. Для проведення однієї процедури необхідно всього лише 2-3 столові ложки олії.

7. Для стимуляції активного росту волосся необхідно використовувати маску приготовану з обліпихової олії змішаного з димексидом. Для приготування маски потрібно попередньо розвести димексид з очищеною водою в пропорції 1 ложка кошти на 10 ложок води. Розведений димексид потрібно змішати з обліпиховою олією. Маску потрібно нанести на всю довжину волосся і залишити на 20-30 хвилин. Після чого змити. Використовувати засіб рекомендується протягом місяця один раз в тиждень.